Азаров допускає закриття частини шахт

Микола Азаров хоче дослідити, чи варте вугілля з надглибоких шахт того ризику, якому піддаються шахтарі.

Перший віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров не виключає можливої консервації шахт з видобутку вугілля на глибині 1000 метрів.

Таку думку Азаров висловив сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів.

"У цілому ряді забоїв припинено видобуток вугілля і зараз вивчається ситуація для прийняття рішення або про продовження видобутку, або про їх консервацію", - сказав Азаров.

Перший віце-прем`єр нагадав, що аварія на шахті ім. Засядька сталася на глибині понад 1000 метрів.

Микола Азаров
УНІАН
Микола Азаров запевняє, що уряд знайде необхідні кошти для збереження життя шахтарів
"Все, що можна було зробити (з відведення метану – ред.) – все робилося. Але трагедія сталася і не вперше. Це ставить питання перед наукою - чи доцільно видобувати вугілля в таких умовах", - пояснив він.

Азаров підкреслив, що зараз необхідно додатково вивчити можливості видобутку вугілля на великій глибині з високим рівнем виділення метану. "Чи доцільно здійснювати видобуток вугілля в таких умовах з величезним ризиком для шахтарів? Потрібно знайти відповідь на це питання. Справа не в грошах – гроші можна виділити значні. Звичайно, потрібно рахувати, визначати собівартість, потрібно думати про рентабельність, але нічого не може бути дорожче за людське життя", - додав перший віце-прем`єр.

ВідеоУряд обговорив ситуацію на шахтах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: