Азаров дорікнув Тимошенко, що вона підірвала народну довіру до влади

Азаров вважає, що недовіру до влади у населення посіяв уряд Тимошенко, популізм якого "знекровив Україну, і вичавив за п'ять років з економіки всі соки".

Економіка України потроху почала долати негативні наслідки фінансової кризи. Вся проблема у спадщині, яку залишив "популістський" уряд Тимошенко - величезні борги і порожня казна.

Про це прем’єр Микола Азаров сказав в інтерв'ю російській газеті "Взгляд".

"Проблема в спадщині, яка дісталася від попередньої влади. Методи її роботи можна охарактеризувати одним словом: популізм , який знекровив Україну, і вичавив за п'ять років з економіки всі соки. Найсумніше - сформував у значної частини населення стійкі утриманські настрої. І майже у всіх - недовіра до влади", - сказав він.

За його словами, попередній уряд "замість правди і пошуку рішень виходу з кризи годував співвітчизників обіцянками, залізаючи по вуха в борги".

"От і вийшло, що Україна серед країн СНД стала беззаперечним " чемпіоном" в спаді рівня виробництва, знеціненні національної валюти, падіння рівня життя. У минулому році у нас спад ВВП досяг 15%, державний борг зріс втричі, при цьому дефіцит бюджету став астрономічним - 16%", - пояснив прем'єр.

За словами Азарова, головне досягнення після обрання президентом Віктора Януковича - політична стабільність і як наслідок - забезпечення єдності влади.

"Саме ці тенденції, посилені приходом команди професіоналів-прагматиків, позначилися на економічних показниках. Вже за перше півріччя поточного року нам вдалося забезпечити зростання ВВП більш ніж на 6%, промислового виробництва - на 12%. Роздрібний товарообіг вперше за довгі місяці виріс на 2,5%, тоді як в 2009 році він скоротився на 20%", - уточнив він.

Крім того, зазначив Азаров, вагомий внесок для виходу країни з кризи приносять домовленості України, підписані з міжнародними партнерами - як з Російською Федерацією, так і з Заходом.

Як відомо, Україна одержала перший транш нового кредиту МВФ у розмірі 1,89 млрд доларів. Також Україна у січні отримала від Росії кредит на суму близько 2 мільярдів доларів.

Читайте також:

Інвестори: Україна повстала з могили

Уряд прогнозує позитивне сальдо на рівні 1,8 млрд доларів

Уряд попередив, що чергова криза вдарить по Україні вдвічі сильніше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: