Азаров доручив новому главі МОЗ подовжити людям життя

Глава українського уряду наголосив, що покращення демографічної ситуації необхідне для прискореного економічного розвитку країни.

Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив стурбованість демографічною ситуацією в Україні і доручив новому главі Міністерства охорони здоров'я Іллі Ємцю вирішити цю проблему, зокрема "допомогти людям жити довше".

"Мене дуже турбує наша демографічна ситуація - кількість населення постійно скорочується... Тому перед МОЗ поставлено завдання вирішувати не тільки медичні, а й економічні питання. Ми чекаємо від вас таку програму, яка дозволить нам рік за роком ці завдання вирішувати", - наголосив Азаров.

Він додав, що питання покращення демографічної ситуації надзвичайно важливе, оскільки зростання економіки наполовину забезпечує продуктивність праці і наполовину - збільшення кількості працюючих.

За словами Азарова, для прискореного економічного розвитку необхідно і те, і інше. Тому перед МОЗ поставлено першочергове завдання: "допомогти нашим людям жити довше, довше зберігати працездатність та брати активну участь у розвитку нашої економіки і держави", - підкреслив прем'єр.

Нагадаємо, за даними ООН Україна увійшла до дев'ятки держав, де очікувана тривалість життя нижча за показники 1970-х років, причому насамперед це стосується чоловіків. Про причини цього явища йдуть серйозні дебати. При цьому відзначають зростання масштабів алкоголізму та стреси, пов'язані з переходом до ринкової економіки й високою інфляцією, безробіттям і невпевненістю у завтрашньому дні.

ООН спрогнозувало, що рівень населення в Україні в довгостроковій перспективі буде становити 36-39 мільйонів осіб, якщо не буде стрімкого міграційного припливу.

Читайте також:

За 20 років українців поменшає на 9 мільйонів

Україна друга у Європі за смертністю від алкогольного психозу

Азаров оголосив п'ятирічку любові, щоб підвищити народжуваність

Корейських чиновників зобов'язали раз на місяць "робити дітей"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: