Азаров доручив повернути в Україну гроші Лазаренка

Міністр юстиції Лавринович заявив, що на сьогодні відновлена робота з пошуку партнерів в США для "поповнення українського бюджету сотнями мільйонів американських грошей".

Міністерство юстиції України отримало доручення від Кабміну з забезпечення повернення державних коштів, в рамках судового рішення проти Павла Лазаренка.

Про це на брифінгу заявив міністр юстиції Олександр Лавринович.

"Ми отримали доручення від Кабміну юридичними інструментами домогтися повернення активів, доведені судом, що вони незаконно були вилучені з державного бюджету ... це досить складний процес, він починався досить давно", - заявив він.

Лавринович повідомив, що "на сьогодні ми відновили роботу з пошуку партнерів в США, ... ми працюємо в цьому напрямку, щоб український бюджет поповнився сотнями мільйонів американських грошей".

Зазначимо, екс-глава українського бюро Інтерполу Кирило Куликов стверджує, що гроші, щодо відмивання яких в США було порушено кримінальну справу проти Лазаренка, ніколи не будуть повернені Україні.

"У них дуже чітко: якщо злочин вчинений території США (злочини Лазаренка кваліфікуються, як вчинені на території США - відмивання грошей), всі гроші йдуть відразу до бюджету США", - пояснив Куликов.

Читайте також:

Уряд поверне в Україну гроші Лазаренка

Суд не визнав Лазаренка винним у замовленні вбивства бізнесмена

Гроші Лазаренка в Україну не повернуться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: