Азаров доручив працевлаштувати евакуйованих з Лівії українців

Уряд допоможе фахівцям, які виїхали з Лівії, адаптуватися на батьківщині. У разі необхідності Київ готовий розпочати другий етап евакуації.

Прем'єр-міністр Микола Азаров дав доручення працевлаштувати і забезпечити соціальну адаптацію українським фахівцям, які повернулися з охопленої заворушеннями Лівії.

"Це оперативне завдання для Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики", - сказав Азаров на засіданні уряду 2 березня.

Він також повідомив, що перший етап евакуації українців з Північної Африки завершився.

За його даними, протягом минулого тижня Київ евакуював з Лівії близько 300 українців і 166 громадян іноземних держав. 117 українців залишили Лівію за сприяння інших держав.

Азаров висловив вдячність українським дипломатам, пілотам, екіпажам, "всім, хто виконав свій обов'язок у надзвичайно напруженій обстановці, у складних умовах".

"Ми також вдячні іноземним партнерам, зокрема Росії, Великобританії, Туреччині, які вивозили українських громадян, котрі потрапили у скруту в Лівії", - додав він.

Водночас прем'єр доручив урядовій кризові групі продовжувати роботу і тримати ситуацію на контролі. За словами Азарова, на сьогодні ще багато громадян України залишаються в різних куточках Лівії, до яких фактично немає доступу.

Він розпорядився, щоб уряд в разі необхідності був готовими розпочати другий етап евакуації, причому не тільки повітряним шляхом, а й морським.

Зранку 2 березня з Лівії почали надходити повідомлення про вибухи в Тріполі та бомбардування військовими літаками міста Аль-Брега, яке контролюється повстанцями. Також повідомляється, що США, Великобританія та Франція ввели в Лівію спецназ.

Читайте також:

Українська медсестра називає Каддафі "татом" і вірить в його перемогу

Всі українці, які хотіли залишити Лівію, повернулися додому

Шокуючі свідчення звірств Каддафі: неслухняних військових спалювали живцем

Генштаб РФ розгледів війну в Лівії через космос: там усе не так, як здається

ВідеоАзаров доручив працевлаштувати евакуйованих з Лівії українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: