Азаров дозволив депутатам купляти дорогі автомобілі

Кабмін дозволив придбання дорогих автомобілів для обслуговування апаратом Ради іноземних делегацій.

Кабінет Міністрів дозволив придбання автотранспорту для обслуговування апаратом Верховної ради іноземних делегацій.

Про це сказано в постанові Кабміну №1185 від 22 грудня.

Цим документом уряд вніс відповідні зміни до постанови №943 від 22 жовтня 2008 року "Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади й інших державних органів".

Нагадаємо, у жовтні 2008 року Кабмін затвердив план заходів, направлених на ощадливе й раціональне використання бюджетних коштів, призначених на утримання держорганів.

У вересні 2010 року Микола Азаров установив заборону до 2012 року міністерствам і відомствам на закупівлі автотранспорту, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків і побутової техніки за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

У жовтні Кабмін зняв заборону на придбання спеціалізованого транспорту для органів внутрішніх справ за рахунок коштів держбюджету, а 13 грудня - транспортних засобів для забезпечення Державним управлінням справами іноземних делегацій.

У грудні Автобаза управління справами апарату Верховної ради закупила 17 автомобілів Toyota Camry. Як повідомив портал державних закупівель, автомобілі придбані у ТОВ "Саміт Моторз Україна" за 3 939 070 грн. Таким чином, вартість 1 автомобіля склала 231 тис. 710 грн.

Читайте також:

Депутати накупили іномарок на 4 мільйони

Януковичу купили новий ліфт за гроші Стабфонду

ДУСя накупила автомобілів на 3 мільйони

МВС знову накупило машин - тепер на 40 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: