Азаров: газової війни України з Росією не буде

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що ніхто і ніколи не дочекається ніяких газових війн між Україною та Росією.

Газової війни між Україною і Росією "ніхто і ніколи не дочекається", впевнений голова українського Кабміну Микола Азаров.

"Твердо і абсолютно однозначно хочу сказати всім: ніхто і ніколи не дочекається ніяких війн, у тому числі й газових, з нашим стратегічним партнером – з Росією", - наголосив Азаров.

Він зазначив, що до тих пір, поки Україна не домовиться з РФ щодо перегляду газових угод, вона буде виконувати умови діючої угоди.

Нагадаємо, на саміті в Душанбе президент Віктор Янукович зазначив, що Україна не сприймає будь-якого тиску в процесі переговорів щодо перегляду ціни на російський газ.

Янукович заявив, що діалог між Україною і Росією з питання перегляду газових контрактів буде продовжено, незважаючи на умови російської сторони про можливі поступки ціни на російський газ у разі об'єднання НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром".

Нагадаємо, раніше президент Янукович категорично заявив, що злиття "Нафтогазу" з "Газпромом" не відбудеться в обмін на зниження ціни російького газу.

Читайте також:

Янукович наказав розпочати реформування "Нафтогазу"

Кабмін ліквідує "Нафтогаз"

Росія готова судитися з Україною за зрив газових контрактів

Азаров: Україна топитиме вугіллям, різко скоротивши використання російського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: