Азаров хоче скоротити фахівців "з липовою вищою освітою"

Азаров хоче скоротити фахівців "з липовою вищою освітою"

Микола Азаров / Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр зізнався, що влада його вже не приваблює.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в Україні в два рази потрібно скоротити кількість майбутніх фахівців з вищою освітою.

"Необхідно скоротити фахівців з так званою вищою освітою, "з липовою вищою освітою", - сказав Азаров у вівторок під час зустрічі зі студентами Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Він навів статистику, згідно з якою на сьогоднішній день в Україні 450 тис. школярів щорічно закінчують школу, а кількість місць у вищих навчальних закладах становить 520 тис. місць.

Азаров вважає, що в Україні необхідно модернізувати систему підготовки кадрів. На його думку, на сьогоднішній день вона розвалена, але саме їй необхідно приділити найпильнішу увагу. Азаров додав при цьому, що уряд приділяє велику увагу підвищенню народжуваності в країні.

За його словами, реформа у сфері освіти і науки України необхідна, хоча вона буде болючою для суспільства. Азаров вважає, що будь-який уряд, який проводитиме такі реформи, буде піддано критиці і загрозі втрати підтримки населення.

Він також заявив: "Мене влада вже не приваблює. Вона мене приваблює лише тому, що я можу внести свій внесок у розвиток країни і зробити щось хороше для своєї країни".

При цьому Азаров додав, що цього року за рахунок держави на навчання за кордон направлено близько 200 осіб.

Нагадаємо, Міністерство фінансів заявляє про плановане підвищення у 2012 році стипендій для студентів вищих навчальних закладів 3 й 4 рівнів акредитації з 732 гривень на місяць до 787 гривень на місяць.

Читайте також:

Янукович дав команду Пшонці зайнятись смертю студента Індила

Азаров піде на компроміси з Росією заради газу

Україна отримає доступ до дешевого газу з російської труби

Азаров: Янукович благословив домовленості з СНД

Повʼязані теми:

Наступна публікація