Азаров хоче все знати про доходи населення

Під час всеукраїнського перепису населення у 2012 році кожного українця запитають про те, чим він займається і що за це отримує.

Під час проведення перепису населення до опитувальника буде включений пункт про доходи населення. Про це повідомив прем'єр Микола Азаров.

"Ми закладемо в цьому переписі до опитувальника цілий ряд показників, які є для нас надзвичайно важливими", - сказав він.

Прем'єр зазначив, що в опитувальнику будуть, зокрема, пункти про активність і доходи населення.

Азаров нагадав, що всеукраїнський перепис населення буде проведений у 2012 році.

Нагадаємо, що в той же час Верховна рада відмовилася ввести обов'язкове декларування вищими чиновниками своїх видатків.

За відповідний проект закону №5493 у першому читанні проголосувало 118 депутатів при мінімально необхідних 226.

Законопроектом передбачалося, що декларуванню підлягають всі видатки на оплату товарів, робіт і послуг вартістю понад 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

При цьому до видатків на придбання товарів пропонувалося дорівняти одержання товарів на безкоштовній або платній основі в користування (оренду, найм).

Також законопроектом пропонувалося визначити, що встановлення органами Державної податкової служби фактів перевищення видатків вищих чиновників над доходами є підставою для звернення до суду з позовом про вилучення незадекларованого майна й коштів у дохід держави.

Крім цього, проектом пропонувалося зобов'язати вищих посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави й органів місцевого самоврядування, інформувати ще й про майно, зокрема кошти, доходи, видатки, зобов'язання фінансового характеру близьких їм осіб.

Також у законопроекті була норма про введення обов'язкової ідентифікації осіб, які здійснюють значні грошові витрати, перед купівлею товарів і послуг.

Читайте також:

Глава Нацбанку відмовився пояснити, де заробив 150 мільйонів

Держкомстат побачив стрімке зростання доходів українців

Стали відомі доходи сім'ї Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: