Азаров і МВФ знайшли компроміс

Україна та МВФ погодили компромісні підходи по всіх пунктах меморандуму. У фонді відзначили, що Україна повністю виконує взяті на себе зобов'язання.

Кабінет міністрів України і місія євродепартаменту Міжнародного валютного фонду (МВФ) погодили компромісні підходи по всіх пунктах меморандуму. Про це повідомляє прес-служба Кабміну за результатами зустрічі прем'єр-міністра України Миколи Азарова з представниками місії МВФ.

Місія відзначила, що уряд України повністю виконує взяті на себе зобов'язання та здійснює ефективну політику макроекономічної стабілізації.

Сторони обговорили кілька питань, з яких залишалися непогоджені формулювання. В ході переговорів було принципово погоджено компромісні підходи з усіх пунктів меморандуму.

В понеділок, 15 листопада, місія МВФ представить уряду остаточно погоджений текст меморандуму і заяву за підсумками роботи місії.

Відзначимо, 12 листопада Азаров під час зустрічі з представниками місії Європейського департаменту МВФ повідомив, що Україна і Міжнародний валютний фонд погодили основні показники економічного розвитку, бюджетної політики, критерії ефективності, структурні і цільові "маяки" програми співпраці на 2011 р.

Сторони розглянули всі пункти меморандуму про економічну і фінансову політику України в 2011 р. "Переговори були плідними у всіх інстанціях: і у Національному банку, і в Міністерстві фінансів", - підкреслив Азаров.

11 листопада голова представництва МВФ в Україні Макс Альєр заявив, що результати роботи місії МВФ в Україні будуть озвучені не раніше наступного тижня. "Вихідними результатів ще не буде. Вони будуть озвучені не раніше наступного тижня. Ми дамо коментарі після завершення переговорів, коли буде оголошено рішення за кредитами. Поки що дискусії тривають добре", - заявив Альєр.

Нагадаємо, 3 листопада в Україні почала роботу місія МВФ. Робота місії триватиме до 15 листопада.

Читайте також:

Уряд заявив про початок непопулярних реформ

МВФ незадоволений українською інфляцією

Азаров вимагає зниження вартості російського газу на 30%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: