Азаров і Тігіпко закликали "всі здорові сили суспільства" об’єднуватися

У спільній заяві Азарова та Тігіпка йдеться про те, що час та інтереси народу вимагають відповідальної політики та консолідації.

Громадяни, політичні і громадські організації, що прагнуть підтримати реформи президента, мають об’єднатися. Про це йдеться в спільній заяві голів Партії регіонів та партії "Сильна Україна" Миколи Азарова і Сергія Тігіпка, щодо об’єднання двох партій.

Нагадаємо, "Сильна Україна" приєднується до Партії регіонів. Цю новину, поширену ЗМІ, підтвердив 16 серпня Азаров.

"Час та інтереси народу вимагають відповідальної політики та консолідації всіх здорових сил суспільства", - йдеться зокрема в спільній заяві.

В документі зазначається, що об’єднання відбувається "для того, щоб потужно підтримати реформи, які розпочав президент з метою підвищити рівень життя людей". Об’єднання, йдеться у заяві, відбувається вчасно, "коли світ стоїть перед новими викликами, пов’язаними з наступною хвилею глобальної економічної кризи".

"Не менш серйозними є виклики внутрішні. Політичні сили, які живляться з розбрату, продовжують спроби протиставити одне одному людей, які насправді хочуть спокійно працювати і жити в добробуті", - заявляють лідери партій.

За їх словами, спосіб політичного існування цих "сил вчорашнього дня" - популізм, демагогія і політиканство. "Вони не вміють працювати, і тому кличуть до революцій. Вони втягують суспільство у порочне коло протистояння, яке руйнує творчі плани людей. Це вкрай небезпечно для успішного майбутнього нашої Батьківщини", - йдеться в заяві.

Азаров та Тігіпко зазначили, що історія України "вже не раз вчила, що там, де немає згуртованості, програє держава і народ".

"Події останніх років, коли влада безкінечно інтригувала, сварилася, була некомпетентною і слабкою перед внутрішніми і зовнішніми проблемами - зайве підтвердження того, що політиканство прирікає країну на провал. Є лише один шлях - консолідація. Об’єднання конструктивних сил навколо спільної мети - побудови справедливого суспільства, в якому громадяни житимуть гідно", - вважають лідери партій.

Політики наголосили, що роблять  відповідальний крок до такої консолідації сил - виходять до однопартійців, до суспільства з ініціативою: об’єднати дві потужні політичні сили в одну партію.

Вони також закликали до об’єднання "всі політичні партії, які готові працювати на побудову сильної демократичної європейської держави".

Нагадаємо, за даними джерел, очікується, що Сергій Тігіпко увійде до складу керівництва Партії регіонів.

Як відомо, на президентських виборах 17 січня 2010 року Сергій Тігіпко посів третє місце, за нього проголосували 13,05% виборців (3,2 млн.).

За даними соціологічного опитування центру "Софія", його політична сила пройшла б також у Верховну раду нового скликання. Зокрема, дані дослідження такі: Партія регіонів набрала би 17% виборців, "Батьківщина" - 12,2%, Фронт Змін - 8%, КПУ - 4,6%, "Сильна Україна" - 4,5% і "Свобода" - 3,9%.

Читайте також:

Гриценко про злиття "Сильної України" і ПР: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Рейтинг Партії регіонів за рік знизився вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: