Азаров: кадрових революцій в уряді не буде

Глава уряду анонсував в складі Кабміну незначні зміни, "які виникають із необхідності посилення тих чи інших ділянок роботи".

Прем'єр-міністр Микола Азаров не пророкує масштабних кадрових змін в уряді після ухвалення Верховною радою нового закону про Кабінет міністрів. Про це він заявив 7 жовтня на прес-конференції в Хельсінкі (Фінляндія).

"В основі роботи уряду лежить стабільність, передбачуваність, надійність. Саме про ці фактори нам сьогодні говорили фінські промисловці", - сказав Азаров.

"Тому жодних революцій не буде. Буде, звісно, приведення складу Кабміну у відповідність до Конституції України, і будуть зміни, які виникають із необхідності посилення тих чи інших ділянок роботи", - повідомив прем'єр.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову завтра, 8 жовтня, презентувати новий склад Кабінету міністрів. За словами віце-прем'єра Віктора Тихонова, це буде "старий-новий" уряд.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович очікує від прем'єр-міністра Миколи Азарова до кінця тижня пропозицій щодо вдосконалення структури Кабміну у зв'язку з відновленням дії Конституції 1996 року, що передбачає скорочення кількості віце-прем’єрів з п’яти до трьох.

За даними ЗМІ, у Януковича троє кандидатів на звільнення з уряду - віце-прем’єр-міністри Володимир Сівкович, Віктор Слаута та Віктор Тихонов можуть втратити свої посади.

Основний закон у редакції 1996 року, який знову набрав чинності 30 вересня, передбачає, що в уряді має бути не більше трьох віце-прем’єрів. На сьогоднішній день їх п’ять: Борис Колесніков - з питань Євро-2012, Володимир Сівкович - з питань національної безпеки та оборони, Віктор Слаута - з питань агропромислового комплексу (АПК), Сергій Тігіпко - з економічних питань, Віктор Тихонов - з питань регіональної політики.

Читайте також:

Азаров у п’ятницю представить новий склад уряду

Рада ухвалила новий закон про Кабмін

Янукович визначив, кому з віце-прем’єрів слід готуватися до відставки

Кабмін дозволив Януковичу призначати прем’єр-міністра

ВідеоАзаров: кадрових революцій в уряді не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: