Азаров на допиті назвав газову угоду Тимошенко "зрадницькою"

Глава Кабміну заявив, що коли прочитав угоду, укладену Тимошенко, він "не міг собі уявити, що така угода могла бути санкціонована урядом України".

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив про неможливість розірвання газової угоди з Росією 2009 року в односторонньому порядку і назвав її "зрадницькою".

Про це він заявив у Печерському райсуді Києва 5 серпня, даючи свідчення у справі проти Юлії Тимошенко.

Азаров сказав, що коли прочитав угоду (укладену Тимошенко), він "не міг собі уявити, що така угода могла бути санкціонована урядом України". "Умови угоди роблять практично неможливим односторонній вихід з неї", - заявив чинний прем’єр.

Він нагадав про санкції за недобір газу, а також про закладену на 10 років наперед "невигідну траєкторію ціни". "В підсумку, після тривалих і важких переговорів, ми отримали 100 доларів знижки, що дало нам можливість трохи перепочити", - сказав Азаров.

Разом із тим, він у чергове висловив переконання, що в результаті угоди населення України отримало підвищення комунальних тарифів. "Тому я розцінюю цю угоду як зрадницьку по відношенню до людей і до країни", - заявив Азаров.

Нагадаємо, у Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Читайте також:

Печерський суд допитає у справі Тимошенко п’ятьох екс-міністрів

Єхануров: газові контракти були невигідними через залежність Тимошенко від Росії

Вінський дав свідчення у справі Тимошенко: "ми ще могли повоювати"

До обвинувачення проти Тимошенко долучено справу російського генерала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: