Азаров: на посаду голови НБУ є кілька кандидатур

Прем'єр-міністр заявив, що кандидатури вже є, але імен не назвав.

Існує кілька кандидатур на посаду глави Національного банку, однак зміна керівництва НБУ не є першочерговим завданням, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на брифінгу після засідання Верховної ради.

"Розмова така (про зміну керівництва НБУ) із президентом була і неодноразово. Ми обговорювали можливі варіанти. Зараз я не можу назвати... але кандидатур кілька", - сказав керівник Кабміну.

За його словами, "зараз наше завдання не в тому, щоб змінити негайно голову Нацбанку, а в тому, щоб разом з керівництвом Нацбанку виробити оптимальну грошово-кредитну політику в 2010 році".

"Без такої взаємодії ми не зможемо в дуже короткий термін представити в парламент бюджет", - наголосив Азаров.

"Такого, як було раніше – коли уряд постійно в чомусь звинувачував Нацбанк, а Нацбанк воював з урядом - такого не буде, буде єдина узгоджена політика", - додав він.

Азаров підтвердив, що співробітництво України з МВФ та іншими міжнародними структурами – надзвичайно важливе.

"Я буду виконувати абсолютно всі домовленості. Якщо підпис глави уряду буде на угодах із МВФ, то це означатиме, що країна виконуватиме ці зобов'язання", - заявив прем'єр.

"Робота з фахівцями місії, фахівцями Світового банку почнеться вже практично завтра", - додав він.

На запитання про введення додаткових податків, Азаров відповів: "Сказати про те, що ми будемо вводити нові податки – однозначно не будемо. Але сказати, що ввозити в Україну за "бросовою" ціною "Майбахи", "Ролс-ройси" - не буде такого".

"Кожний, хто захоче ввезти не тільки дані предмети або товари, але й інші предмети розкоші, кожний, хто захоче за них заплатити, буде платити стільки, скільки ми визначимо. З огляду на катастрофічний стан держбюджету", - зазначив прем'єр.

"Ми постараємося, щоб основна вага по виходу з кризи лягала на плечі тих, хто може це винести. Розповідати, що ми з людей з доходом 600 гривень на місяць, можемо додатково щось забирати - не тільки аморально, але й неекономічно", - додав він.

Як повідомлялося, у четвер, 11 березня, Микола Азаров був призначений новим прем'єр-міністром.

Також було затверджено новий склад уряду. Зокрема, першим віце-прем'єром в новому Кабміні став Андрій Клюєв, а віце-прем'єрами - Сергій Тігіпко, Володимир Семиноженко, Борис Колесніков, Володимир Сівкович, Віктор Слаута, Віктора Тихонов.

Читайте також:

Азаров проведе перше засідання уряду вже сьогодні

Азарова призначено прем'єр-міністром

Рада оголосила про створення нової коаліції
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: