Азаров нагадав Черновецькому, що його час пішов

Азаров вимагає в столичної влади до дня Перемоги зробити місто чистим, навести лад вулицях та відремонтувати шляхи.

Прем'єр-міністр Микола Азаров нагадав меру Києва Леоніду Черновецькому, що в нього є три місяці на покращення ситуації в столиці. Про це він заявив на засіданні уряду 24 березня.

"Команді мера Черновецького було дано короткий термін для наведення порядку. Час пішов!", - наголосив Азаров.

Азаров зосередив увагу віце-прем’єра Віктора Тихонова на виконанні першочергових урядових завдань. "А серед них є такі, що потребують великих витрат", - заявив він.

"Наприклад, до дня Перемоги, зробити місто чистим. Навести лад у дворах, на вулицях, відремонтувати шляхи. Словом, до свята привести столицю у святковий вигляд", - зазначив Азаров.

"І це стосується не тільки столиці, але й інших міст", - додав він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 20 березня нараді з керівництвом Київської міськадміністрації жорстко розкритикував столичну владу і дав меру Леоніду Черновецькому три місяці для вирішення нагальних проблем столиці.

"Ми відводимо небагато часу - три місяці максимум. Ці три місяці не означають, що ми вас відпускаємо у вільне плавання. Якщо ситуація не покращиться, то доведеться вживати більш жорсткі заходи", - зазначив Азаров.

Глава уряду наголосив на необхідності скорочення великої кількості зайвих посад перших заступників і заступників київського голови. "Скоротіть кількість нероб, чітко поставте перед кожним управлінням завдання. Залиште всього два перших заступники. Скоротіть кількість заступників, раціонально і чітко визначте відповідальність кожного заступника за певну ділянку роботи", - порекомендував він.

Після вимоги глави уряду "скоротити кількість нероб" у столичній владі Леонід Черновецький прийняв рішення про скорочення чисельності своїх перших заступників з чотирьох до одного, заступників - з 14 до 7.

Читайте також:

Черновецький ліквідує підприємство, яке воює зі столичними пацюками

БЮТ: Черновецький витратив кредит довіри Януковича

Азаров дав Черновецькому три місяці

ВідеоАзаров нагадав Черновецькому, що його час пішов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: