Азаров нагадав Черновецькому, що його час пішов

Азаров вимагає в столичної влади до дня Перемоги зробити місто чистим, навести лад вулицях та відремонтувати шляхи.

Прем'єр-міністр Микола Азаров нагадав меру Києва Леоніду Черновецькому, що в нього є три місяці на покращення ситуації в столиці. Про це він заявив на засіданні уряду 24 березня.

"Команді мера Черновецького було дано короткий термін для наведення порядку. Час пішов!", - наголосив Азаров.

Азаров зосередив увагу віце-прем’єра Віктора Тихонова на виконанні першочергових урядових завдань. "А серед них є такі, що потребують великих витрат", - заявив він.

"Наприклад, до дня Перемоги, зробити місто чистим. Навести лад у дворах, на вулицях, відремонтувати шляхи. Словом, до свята привести столицю у святковий вигляд", - зазначив Азаров.

"І це стосується не тільки столиці, але й інших міст", - додав він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 20 березня нараді з керівництвом Київської міськадміністрації жорстко розкритикував столичну владу і дав меру Леоніду Черновецькому три місяці для вирішення нагальних проблем столиці.

"Ми відводимо небагато часу - три місяці максимум. Ці три місяці не означають, що ми вас відпускаємо у вільне плавання. Якщо ситуація не покращиться, то доведеться вживати більш жорсткі заходи", - зазначив Азаров.

Глава уряду наголосив на необхідності скорочення великої кількості зайвих посад перших заступників і заступників київського голови. "Скоротіть кількість нероб, чітко поставте перед кожним управлінням завдання. Залиште всього два перших заступники. Скоротіть кількість заступників, раціонально і чітко визначте відповідальність кожного заступника за певну ділянку роботи", - порекомендував він.

Після вимоги глави уряду "скоротити кількість нероб" у столичній владі Леонід Черновецький прийняв рішення про скорочення чисельності своїх перших заступників з чотирьох до одного, заступників - з 14 до 7.

Читайте також:

Черновецький ліквідує підприємство, яке воює зі столичними пацюками

БЮТ: Черновецький витратив кредит довіри Януковича

Азаров дав Черновецькому три місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: