Азаров нагадав українкам, що реформи без них неможливі

Азаров запевнив українських жінок, що "без вашої участі у вирішенні нагальних проблем держави не можна сьогодні розраховувати на успішне здійснення кардинальних економічних і політичних перетворень".

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що успішне проведення реформ в Україні неможливе без участі жінок.

Про це сказано в його привітанні українок з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.

"Упевнений, що без вашої участі у вирішенні нагальних проблем держави не можна сьогодні розраховувати на успішне здійснення кардинальних економічних і політичних перетворень, відродження й примноження духовності нашого народу, зміцнення моральних засад суспільства й збереження найкращих рис національного характеру", - сказано в ньому.

Також Азаров вважає, що саме образ матері символізує втілення моральних якостей і шляхетних учинків, учить повазі до рідної мови й народних звичаїв, традиціям і святам, до національних святинь.

"Місце жінки в суспільстві особливе. Вона - турботлива й самовіддана мати, ніжна й любляча дружина, сумлінна трудівниця й відповідальний керівник. Усвідомлення високого призначення жінки, поважне відношення до неї завжди були властиві українському народу. З незрівнянною ніжністю оспівана вона в його думах і піснях, їй належить особливе місце в народній творчості", - також зазначає прем'єр.

Він побажав жінкам міцного здоров'я й благополуччя, великого особистого щастя, уваги й любові рідних і близьких.

"Низький уклін вам і щира вдячність за ваш життєвий і материнський подвиг, за самовідданість і виваженість, підтримку й розуміння, любов і ніжність", - також сказано в привітанні.

Азаров також побажав українкам, щоб всі їхні заповітні мрії здійснилися й вони завжди були коханими й щасливими.

Нагадаємо, у нинішньому складі Кабміну жінки відсутні. У жовтні 2010 року Азаров спрогнозував, що в складі українського уряду незабаром з'являться жінки.

Читайте також:

Фаріон зізналась, що не вважає 8 березня святом, але маму вітала

Тимошенко побажала жінкам 8 березня кожного дня

Янукович побажав жінкам на 8 березня здорових дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: