Азаров наказав міністрам розібратись з "автомайданом"

Азаров доручив Тігіпку, Ярошенку та Лавриновичу розглянути законопроекти щодо єдиного соціального внеску і єдиного податку, зміни до Податкового кодексу.

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив членам уряду провести консультації з авторами звернення учасників "автомайдану".

Нагадаємо, представники Ради підприємців, які організували Всеукраїнський автомобільний маршу протесту, передали до Кабінету міністрів звернення до прем'єр-міністра. У ньому вони вимагають від прем'єр-міністра Миколи Азарова переглянути стратегію відносин уряду з економічно активною частиною суспільства, відмовитися

Азаров доручив віце-прем'єру Сергію Тігіпко, міністру фінансів Федору Ярошенку, міністру юстиції Олександру Лавриновичу розглянути законопроекти щодо єдиного соціального внеску і єдиного податку, зміни до Податкового кодексу, розроблені за участю підприємців, які згадуються в зверненні до уряду від учасників "автомайдану".

У той же час у Кабміні виникли заперечення щодо деяких тез, які містяться у зверненні протестувальників. 

Автори документу, зокрема, стверджують, що "по всій країні розгорнулися справжні репресії проти активістів підприємницького руху, які брали участь у протестах проти Податкового кодексу".

"У той час як відомо, що слідчим управлінням ГУ МВС України у м. Києві провадиться карна справа лише проти семи обвинувачених, троє з яких, до речі, мають непогашені судимості. З них під вартою перебуває одна особа, одна - оголошена у розшук, решта - на підписці про невиїзд", - зазначили в уряді.

Також представники "автомайдану" у зверненні запевняють, що "від початку року підприємці всієї країни працюють в умовах тотального контролю та перевірок".

"Факти свідчать про інше. У січні-лютому поточного року підрозділами Державної податкової служби по всій Україні було перевірено близько 2,3 тис. підприємців - фізичних осіб, що на 10% менше, ніж за аналогічний період минулого року", - заявили у Кабміні.

В уряді також не погодились з тезою про масове закриття бізнесу малими підприємцями.

Читайте також:

Учасники "Автомайдану" передали Азарову свої вимоги

"Автомайдан" дав Януковичу місяць, щоб прибрати Азарова

Водіїв "Автомайдану" збираються оштрафувати за неправильне паркування

В центрі Києва влаштували "Автомайдан"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: