Азаров наказав погасити борги з зарплат до кінця року

Прем'єр підкреслив, що керівники підприємств, які не впораються з цим завданням, повинні залишити займані посади.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вимагає від керівників підприємств комунальної і державної власності до кінця 2010 року забезпечити повне погашення боргів по заробітній платі перед працівниками.

"Ми поставили завдання - до кінця року усі борги перед працівниками комунальних і державних підприємств мають бути погашені", - сказав Азаров 9 червня в Києві, відкриваючи засідання уряду.

Прем'єр підкреслив, що керівники, які не впораються з цим завданням, повинні залишити займані посади. Також Азаров назвав погашення зарплатових боргів абсолютно реальним завданням.

"Жоден чиновник не спатиме спокійно, поки в державі не платяться зарплати", - підкреслив при цьому прем'єр.

Між тим, він заявив, що Кабмін в повному обсязі профінансує виплату відпускних працівникам освіти. "У червні ми повністю профінансуємо відпускні працівникам освіти, причому вже з урахуванням підвищених посадових окладів. На це передбачено 3,5 млрд грн", - сказав він.

Напередодні глава Кабміну констатував ріст заборгованості по виплаті заробітних плат у державній і комунальній сферах і заявив, що уряд врегулює це питання відповідно до програми реформ президента.

Читайте також:

В Україні встановлять граничний термін невиплати зарплат

В Партії регіонів пояснили, чому не дали людям обіцяні зарплати

В Україні 5 млн безробітних, ще 2,5 млн отримують мінімальні зарплати

ВідеоАзаров наказав погасити борги з зарплат до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: