Азаров наказав звільнити чиновника, який купив "Лексус"

Прем’єр Микола Азаров наказав не панькатися з чиновниками, які порушують його заборону на купівлю дорогих авто.

Прем’єр-міністр Микола Азаров вимагає від голови Держказначейства Сергія Харченка перевірити законність придбання Дніпропетровським регіональним центром стандартизації, метрології та сертифікації автомобіля "Лексус".

"Ви пам’ятаєте, що я заборонив купувати дорогі службові автомобілі та інше. І ось з преси дізнаюсь, що Дніпропетровський регіональний центр стандартизації та метрології придбав дорогий "Лексус", - сказав Азаров.

За словами прем’єра, якщо цей факт підтвердиться, то він вимагає від голови Держказначейства негайно розібратися, яким чином чиновникам центру вдалось оминути категоричну заборону фінансувати такі покупки.

"І зробити організаційні висновки. Безумовно, припинити саму можливість таких випадків в майбутньому. Автомобіль, безумовно, забрати, керівника центру звільнити, голову Держстандарту попередити за незадовільну організацію виконання рішень уряду. Я наголошую, що ми не будемо ліберальнічати там, де йдеться про державну дисципліну та фінансову дисципліну", - наголосив прем`єр-міністр.

Як повідомлялося раніше, Держпідприємства і органи влади продовжують закуповувати дорогі машини, незважаючи на обмеження Кабміну. Найпрестижніший автомобіль планує купити Держцентр сертифікації і стандартизації в Дніпропетровську.

До десяти автомобілів представницького класу планують купити різні державні підприємства і органи влади до кінця року. На найдорожчу купівлю зважився Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології і сертифікації.

Нагадаємо, в 2010 році одним з найдорожчих автомобілів, куплених для державних підприємств і органів влади, став позашляховик RX 350 Luxury за ціною 652 тис гривень. Його замовила Донецька залізниця. Закупівля нової машини була здійснена після призначення начальником "Донецької залізниці" Миколи Рогова.

Хмельницька філія центру державного земельного кадастру 13 липня 2010 року придбала автомобіль Hyundai Santa Fе. Як повідомив перший заступник начальника філії Олександр Кузьменко, купівля обійшлася в 230 тис гривень. "Автомобіль потрібний для виконання робіт, у тому числі робіт у полі", - пояснив необхідність придбання джипа чиновник.

А на початку липня міністерство оголосило про проведення тендеру на закупівлю чотирьох автомобілів Mercedes Е350, чотирьох автомобілів Audi А6 і 12 машин Toyota Camry.

Нагадаємо, що в липні прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Держказначейству України не виділяти фінансування розпорядникам і одержувачам бюджетних коштів на придбання автомобілів, дорогої техніки тощо.

Читайте також:

Чиновники не змогли відмовитись від "Лексусів"

"Скромний опозиціонер" Ляшко їздить на тюнінгованому суперджипі з мигалками

Житомирський губернатор обзавівся "крутими" номерами

Автопарк українських високопосадовців коштує понад 5 млн доларів

Влада знову стала закуповувати супердорогі автомобілі

ВідеоАзаров наказав звільнити чиновника, який купив "Лексус"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: