Азаров наскаржився Європарламенту на підступні плани Тимошенко

На його думку, захист Тимошенко хоче підірвати міжнародний імідж влади України.

Захист екс-прем'єр-міністра, лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко проводить кампанію, метою якої є підрив міжнародного іміджу влади України.

Про це написав прем'єр-міністр Микола Азаров у листі до голови групи "Прогресивний альянс соціалістів і демократів" у Європарламенті Мартіну Шульцу.

"Сторона захисту пані Тимошенко разом з відповідними політичними силами... почали гучну цілеспрямовану кампанію... ціль такої кампанії - зірвати судовий процес, завдати шкоди національному й міжнародному авторитету чинної влади", - написав Азаров.

У цьому листі прем'єр також проінформував Шульца про обставини судового процесу над Тимошенко.

Зокрема він наголосив, що влада усвідомлює відповідальність перед світовим співтовариством і громадянами України за об'єктивний розгляд справи Тимошенко. Він навіть додав, що цей процес є індикатором зрілості демократичних стандартів й інститутів.

Азаров запевнив, що ні Президент Віктор Янукович, ні уряд, і Верховна Рада не мають впливу на розгляд цієї справи.

Окрім цього, Азаров написав, що влада забезпечила відкритість судового процесу над екс-прем'єром. У той час як сама Тимошенко, як він вважає, демонструє неповагу до суду, а її прихильники ускладнюють умови роботи лементами й тиском на учасників процесу.

Як відомо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі. З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом. Нещодавно президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко є перешкодою на шляху вступу Києва до ЄС.

Читайте також:

Тимошенко вимагає від Кірєєва роздягнутися

Як Тимошенко сидиться в СІЗО: місяць сухого пайка і душу раз на тиждень

Угода про асоціацію між Україною та ЄС під загрозою через Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: