Азаров назвав редакцію Податкового кодексу досконалою

Азаров заявив, що редакція Податкового кодексу досконала і його прийняття буде сприяти економічній стабілізації в Україні.

Уряд ставить перед собою завдання створити стимули для промисловості і децентралізувати систему управління держфінансами, заявив Микола Азаров, констатувавши, що редакція Податкового кодексу досконала.

Як говориться в повідомленні, опублікованому на урядовому порталі, Азаров заявив, що прийняття Податкового кодексу буде сприяти економічній стабілізації в Україні.

"Саме Податковий кодекс має дати стабільність. Якщо ми його приймемо на початку липня, як раз півроку буде достатньо до вступу в силу, а стане чинним він з 1 січня 2011", - відзначив глава уряду.

Також Азаров вважає, що кожен інвестор зацікавлений у стабільних правилах гри: "Інвестор вважає: нехай у вас будуть високі податкові ставки, але головне - я повинен знати правила гри на 5-10 років вперед. Тому ми за стабільність".

Крім того, прем'єр підкреслив, що в роботі над проектом Податкового кодексу Кабмін ставив перед собою завдання створити стимули для української промисловості і піти по інвестиційно-інноваційному шляху розвитку.

"Перед нами стояло непросте завдання: залучити інвестора зрозумілою перспективою. Ми таку перспективу даємо, ми сказали бізнесу, кожен рік податкові ставки будуть знижуватися", - додав Азаров.

За словами прем'єра, Україна зацікавлена в енергозбереженні, інвестиційному розвитку, в нових технологіях.

"Щоб зацікавити бізнес ми, зокрема, вводимо норму прискореної амортизації. Ви включите до валових витрат значну частину ресурсів, яка потім буде вираховуватися з прибутку, тобто піде на розвиток, а ми не обкладати податком ту частину прибутку, яку вкладаєте в модернізацію виробництва . Тільки за це Уряду треба аплодувати, оскільки він в умовах кризи йде на прямий ризик зниження доходів бюджету, але при цьому створює стимули для економіки, для промисловості", - сказав Азаров.

Він також відзначив, що уряд також ставить перед собою завдання децентралізувати систему управління державними фінансами: "Це завдання виконують нові Податковий і Бюджетний кодекси".

"Тому з точки зору виконання цих завдань, редакція Податкового кодексу досконала. Краще придумати було неможливо", - заявив Азаров.

Разом з тим він відзначив, що навколо цього документа постійно ведуться дискусії, його критикують. Глава уряду вважає, що ця критика є абсолютно природною, оскільки бізнес хоче захистити свої інтереси і добитися для себе кращих умов.

Між тим, Азаров заявив, що Кабмін готовий підтримати підприємців, удосконалюючи податкову базу і створюючи сприятливі умови роботи: "Треба шукати компроміси і ми їх знайдемо. Ідеальних документів не буває. Як тільки ми побачимо, що якась норма перешкоджає розвиватися бізнесу - ми її тут ж підкоригуємо. Все в наших руках ".

Зараз, на думку прем'єр-міністра, найоптимальнішим варіантом є прийняття Податкового кодексу в цілому, оскільки це дасть можливість розробити бюджет на наступний рік на новій податковій базі, а надалі можна буде поступово удосконалювати положення кодексу.

Читайте також:

Азаров пообіцяв, що платити податки стане вигідно і престижно

Янукович доручив Азарову допрацювати Податковий кодекс

Казну поповнять на мільярд за рахунок оподаткування депозитів

Новий Податковий кодекс: вторгнення в квартири і допит свідків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: