Азаров назвав Тимошенко "непорозумінням української політики"

"Те, що вона зробила з економікою, і те, що ми зараз змушені розсьорбувати - це найжахливіше, що вона зробила для українського народу", - заявив глава уряду.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає екс-прем'єра, лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко непорозумінням української політики. Про це він сказав на брифінгу 18 січня, коментуючи звинувачення опозиціонерки у підриві української економіки.

"Коли вона відкриває рот, найкраще закрити вуха, і власне кажучи Тимошенко - це непорозуміння української політики", - заявив Азаров.

При цьому він додав, що Тимошенко є некомпетентним політиком, не підготовленим для того, щоб займати вищі керівні посади в країні.

"Вона - людина не підготовлена займати вищі державні посади, і чисто випадково опинилася на цих посадах. Те, що вона зробила з економікою, і те, що ми зараз змушені розсьорбувати - це найжахливіше, що вона зробила для українського народу", - сказав Азаров.

Зі його слів, всі обвинувачення Тимошенко є абсолютно безпідставними. "До нашого щастя, цій пані вже ніхто не вірить, і це нас рятує, тому що якби такі безвідповідальні заяви робили шановні знаючі експерти, то це вимагало б серйозних консультацій і серйозної відповідної інформації", - сказав Азаров.

Прем'єр додав, що вся інформація про економічні показники в країні є відкритою, а заяви Тимошенко на цей рахунок є помилковими.

Нагадаємо, 17 січня Юлія Тимошенко заявила, що уряд спільно з Національним банком з початку 2011 року запустив друкарський верстат, розпочавши нову неконтрольовану емісію гривні.

Тимошенко пообіцяла вимагати звіту голови Нацбанку Сергія Арбузова та прем’єр-міністра Миколи Азарова про здійснення монетарної політики уряду та НБУ.

Читайте також:

Тимошенко попросила Генпрокуратуру закрити "абсурдну" справу проти неї

Тимошенко попросить ГПУ розслідувати запуск урядом "друкарського станка"

Тимошенко: Янукович не дочекається, щоб я втекла з країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: