Азаров не ображається на переслідуваних активістів Майдану

Прем'єр не ображається на підприємців, які відмовилися з ним розмовляти. Вони, на думку Азарова, просто "недалекоглядні та по-державному не зовсім підготовлені".

Прем'єр Микола Азаров не вважає, що активістів "підприємницького" Майдану політично переслідують. Він також не ображається на них, хоча вони і "недалекоглядно" відмовились з ним розмовляти, коли він пропонував.

Про це заявив в ефірі одного з телеканалів, відповідаючи на питання, чи не вважає він політичним переслідуванням кримінальні та адміністративні справи ініційовані проти активістів Майдану. Азаров відповів: "Ні".

"Я ніколи не можу підтримати дії тих людей, які своїми діями завдають шкоди державі, заподіюють шкоду майну держави. Такі речі не можна заохочувати", - заявив він.

"Навіщо бити вікна або ломитися у двері, якщо двері відкриті. Хто заважав цим підприємцям?", - уточнив прем'єр.

Азаров нагадав, що запрошував їх на зустріч з собою.

"Вони заявили, що їм нема чого з прем'єр-міністром розмовляти. У мене немає образ на цих людей, які, на мій погляд, не зовсім далекоглядні. Не зовсім, так би мовити, по-державному підготовлені. Але прем'єр пропонував вступити у відкритий діалог, вони від нього відмовилися" , - зазначив прем'єр.

Зазначимо, що правоохоронні органи активізували дії по відношенню до активних учасників "податкового" Майдану. З певною періодичністю на допити викликають понад 100 учасників акції протесту. А сімом висунули звинувачення. Їм інкримінують перекриття транспортних шляхів і доріг, умисне знищення або пошкодження майна.

Читайте також:

Азаров похвалився перед Європою "Податковим" Майданом

Активістів податкового Майдану почали заарештовувати

Один з лідерів Майдану підприємців пішов працювати на Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: