Азаров не помітив синців на Путіні

Микола Азаров наголосив, що не помітив зовнішніх змін на обличчі Володимира Путіна.

Прем'єр України Микола Азаров не помітив на обличчі прем'єра Росії Володимира Путіна "зовнішніх змін".

Про це Азаров заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Навіть якщо б я побачив синець на обличчі державного діяча, я б про це ніколи не сказав, ви ж розумієте. Але Володимир Володимирович нормально виглядав, ніяких я там не помітив особливих зовнішніх змін", - сказав він.

"Я не помітив, що у нього (Путіна) був поганий настрій. Був абсолютно нормальний настрій, і жарти були, і розмова була абсолютно спокійна", - зазначив прем'єр.

Як відомо, у середу Путін знаходився в Україні з візитом. На фотографіях, поширених прес-службою українського президента, чітко видно, що його обличчя загримоване, а під шаром тонального крему проглядається синява.

Також на фотографіях, опублікованих прес-службою російського прем'єра напередодні його візиту в Україну, Путіна знято так, щоб його ліва сторона була прихована від камери.

Відповідаючи на питання про скасування прийому на честь Путіна, Азаров сказав: "Я не прихильник втрачати час на таке ось проведення часу. Хоча, начебто, протокол, так, начебто, належить. Але для мене півтори години вбити на світський раут...".

"Володимир Володимирович каже: нам треба це час витрачати, або ми його витратимо на розмови, переговори і так далі? Я кажу: звичайно, давайте ми витратимо наш час на справу, а прийом проведемо якось, коли буде достойний привід", - зазначив прем'єр.

Як відомо, російський прем’єр був загримований і у нього був помітний набряк. Путін, який завжди відзначався балакучістю та хорошим почуттям гумору, цього разу був мовчазний.

На вилицях Путіна чітко проступали синювато-сіруваті плями. Їх можна було б прийняти за синці, якби не симетричність плям і їх правильна форма. На розрив судин це теж не схоже, на "хронічні" кола під очима - тим більше.

Деякі ЗМІ запропонували свій перелік версій зовнішнього вигляду Путіна.

Версія перша: Путін зробив пластику. Можна було б погодитися, якби нижня частина обличчя прем'єра РФ більше не "обважнює" складками.

Версія друга: Путін зробив особливу пластику - підтяжку обличчя, за рахунок втручання в структуру лицьових м'язів (практично хірургічна операція), а не за рахунок "перекроювання" шкіри.

Версія третя: у прем'єра РФ болять зуби, можливо навіть були частково вилучені. Проте, складні стоматологічні втручання чреваті, найчастіше, набряками, а не візуальним "подовженням" обличчя, як у даному випадку.

Версія четверта: Путін невдало позаймався дзюдо.

Нагадаємо, українські журналісти запитали у своїх російських колег, чи все гаразд у Путіна зі здоров'ям. Проте ті запевнили, що нічого підозрілого з настроєм і зовнішністю прем'єра немає, а синців вони не бачать.

Читайте також:

Прес-секретар Путіна не побачив синця у нього під оком

Оприлюднено версії, звідки у Путіна синці на обличчі

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі (відео)

Путін відмовився від обіду з українськими бізнесменами

Путін привіз з собою до Києва кількох снайперів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: