Азаров несподівано відвідав супермаркет та вивчив ціни на яйця і гречку

Азаров вирішив відвідати супермаркет на вулиці Довженка. Прем'єр-міністр перевірив, чи відповідають ціни супермаркету державному стандарту.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вніс зміни до графіка своєї робочої поїздки в Одесу.

Прем'єр-міністр вже відвідав поліклініку Одеського державного медичного університету. Він ознайомився з роботою медичного закладу.

Також Азаров вирішив відвідати супермаркет на вулиці Довженка. Прем'єр-міністр перевірив, чи відповідають ціни супермаркету державному стандарту.

Адміністратор супермаркету повідомив, що Азаров вивчив ціни на яйця, молоко, картоплю та гречку.

Нагадаємо, раніше Микола Азаров заявив, що він не зміг оцінити реальну цінову ситуацію на ринку продовольства, відвідавши ярмарок сільськогосподарських продуктів у Печерському районі Києва 18 вересня.

"Я приїхав на Печерський ринок, і, напевно – збіг такий, що там, куди я приїхав, і картопля була по 3,5 грн, і гречка - по 8 грн. Жодних черг, усе було чудово", - сказав Азаров.

"Я подякував тим, хто брав участь в організації цієї роботи. Однак, коли повернувся до свого кабінету, мені поклали (на стіл – прим. ред.) зовсім іншу довідку - яка реальна ситуація по всіх ярмарках Києва. У підсумку - два керівника департаментів Міністерства аграрної політики були того ж дня звільнені з роботи", - резюмував прем'єр.

Читайте також:

Гречка, як чинник української політики: Политическая каша

Подорожчання гречки в поглядах аналітиків: Власть впрыгнула в гречку

В Україні картопля стає дефіцитом

Азарову підсунули картоплю за 3,50 і гречку за 8 гривень

ВідеоАзаров несподівано відвідав супермаркет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: