Азаров незадоволений інформаційною політикою в країні

За словами Азарова, якщо мовчить влада, за неї говорять її опоненти.

 Прем'єр-міністр Микола Азаров не задоволений інформаційною політикою в країні. Про це він заявив на національних зборах депутатів Партії регіонів усіх рівнів.

"Якщо ми мовчимо, то за нас говорять наші опоненти. І завдяки їхнім старанням інформаційні паузи заповнюють перекрученими фактами, відвертою неправдою, чутками, домислами. У масовій свідомості культивуються страхи", - зазначив Азаров.

Він вважає, що залякане дезорієнтоване суспільство не має сил жити краще. "Що ж ми і далі дозволимо лякати людей?", - запитав Азаров.

Прем'єр навів у приклад дані соцдослідження про те, що українці вважають, що країна розвивається в неправильному напрямку. Азаров відзначив, що цей відсоток такий же, як у 2009 році, коли, за його словами, "була найглибша криза, стояло будівництво і нічого не розвивалося".

"Мости, школи, дороги – це що неправильний напрямок? Це значить тільки одне: або опитування не достовірні, або інформаційна політика в країні створює в людей перекручене уявлення. А чи можна на такому перекрученому уявленні проводити в країні реформи?", - запитав прем'єр.

Він також закликав депутатів більше працювати у своїх приймальнях, спілкуватися з людьми.

Нагадаємо, раніше у середу, 23 березня, Азаров заявив, що реальні доходи населення в Україні підвищуються.

Читайте також:

Азаров зробив суворе попередження Табачнику

Азаров заявив, що за два місяці економіка вже зросла на 5,5%

Азаров пообіцяв покращення життя через 10 років

ВідеоАзаров незадоволений інформаційною політикою в країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: