Азаров: об'єднання "Нафтогазу" та "Газпрому" - це "експромт" Путіна

Азаров вважає ініціативи РФ щодо об'єднання НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" "експромтом", та все ж, готовий їх розглянути.

У ході переговорів під час шостого засідання комітету з питань економічного співробітництва міждержавної українсько-російської комісії ідея об'єднання НАК "Нафтогаз України" та російського акціонерного товариства "Газпром" не обговорювалась і навіть не піднімалась.

Таку думку висловив прем'єр-міністр Микола Азаров .

"Цю ідею Володимир Володимирович висказав експромтом. Що ж, ми експромти будемо розглядати і вивчати конкретні пропозиції", - сказав Азаров.

Зазначимо, раніше прем'єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував створити газовий холдинг за участі російського "Газпрому" та НАК "Нафтогаз України".

Російський прем'єр нагадав про пропозицію об'єднати підприємства атомної енергетики України та Росії, і заявив, що те саме можна зробити у газовій сфері.

"Ми готові зробити те ж саме і в газовій сфері. Пропоную об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз України", - сказав Путін.

У свою чергу, глава "Газпрому" Олексій Міллер наголосив, що російська компанія і "Нафтогаз" готові розглянути можливість обміну активами від геологорозвідки до збуту.

Нагадаємо, у п'ятницю, 30 травня, в Сочі відбулося засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії. Засідання проводили Володимир Путін і Микола Азаров.

На засіданні російська сторона висловила пропозиції щодо об'єднання енергетичних систем двох держав, а також відзначила поліпшення відносин із Україною.

Читайте також:

Путін запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз"

"Газпром" і "Нафтогаз" почнуть переговори про об'єднання 9 травня

Росія готова надати Україні кредит у 500 мільйонів доларів

Путіна тішить робота нової української влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: