Азаров обіцяє "раз і назавжди" усунути загрозу повеней

Микола Азаров пропонує розробити за 5-6 років програму, яка допоможе "раз і назавжди" позбутися загрози повеней.

Уряд збирається розробити комплексну державну програму щодо захисту від руйнівних стихійних лих. Програма буде створена за 5-6 років, щоб "раз і назавжди" позбутися загрози повеней.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в Чернівецькій області, куди прибув для ознайомлення з ходом ліквідації наслідків повені, яка сталася на Буковині у результаті сильних дощів 22-24 червня.

"Потрібно взятися за справу так, щоб за п'ять-шість років взагалі усунути загрози таких руйнівних наслідків. Один раз взятися і зробити назавжди надійний захист для людей, споруд, сільськогосподарських угідь", - наголосив Азаров.

Прем’єр вирішив особисто побачити масштаби повені на Буковині та почути, які висновки зробила місцева влада після повені 2008 року.

"Я хочу на місці розібратися, як область реагує на надзвичайну ситуацію. Одна справа - бачити довідки, інше - побачити все своїми очима. У той же час я хочу особисто подивитися, що було зроблено після повені 2008 року, які висновки зробила для себе місцева влада, і чому ситуація повторюється ", - сказав прем'єр.

Він повідомив, що його завдання під час перебування на постраждалих від повені територіях: оцінити хід робіт, рівень координації дій між місцевою владою та Міністерством надзвичайних ситуацій, оцінити збитки, визначитися з тим, яка допомога з боку держави необхідна Чернівецькій області.

Нагадаємо, внаслідок сильних дощів з 22 по 24 червня на території Чернівецької області від розливу річок, підйому ґрунтових вод та накопичення в низинах стічних вод в 9 районах та м. Чернівці було підтоплено 65 населених пунктів, пошкоджено 57 тис. 930 м дорожнього покриття автошляхів державного і місцевого значення, 13 мостів та 3 тис. 970 м водозахисних дамб.

Читайте також:

В Одеській області через повінь готується евакуація людей

Азаров терміново вилетів на Буковину

Повінь на Буковині пішла на спад

Буковина потерпає від повені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: