Азаров обіцяє зменшити київські пробки до Євро-2012

Микола Азаров поставив конкретне завдання: зменшити хоча б на 20% кількість заторів у Києві та зробити безперешкодним рух громадського транспорту до Євро-2012.

Зменшити кількість заторів та зробити безперешкодним рух громадського транспорту до Євро-2012 – таке завдання перед приймаючим містом Київ поставив Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Про це він розповів, відповідаючи на запитання журналістів щодо можливості впровадження інноваційних технологій у транспортній сфері.

"Я поставив конкретне питання: чи можна за рахунок телекомунікаційних інтелектуальних систем управління дорожнім рухом до Євро-2012, скажімо зменшити кількість пробок у Києві на 20%? Адже у нас в планах оптимізація руху транспорту, і ми розраховуємо, що суспільний транспорт отримає пріоритет. Відповідь: можна. А якщо можна, то треба це робити", - сказав Азаров.

Очільник українського уряду наголосив на тому, що Кабінет Міністрів України підтримує рішення щодо провадження інноваційних технологій у транспортній сфері, хоча вони і є досить затратними.

"Такі проекти для нас надзвичайно важливі, і, безумовно, уряд буде їх підтримувати", – додав Азаров.

Читайте також:

На стадіоні Євро-2012 продають "золоті", "срібні" і "бронзові" VIP-місця

В Україні з'явився перший національний спонсор Євро-2012

МВС і СБУ неефективно витратили 80 мільйонів на Євро-2012

Азаров: у 2011-му Україна буде готова до чемпіонату Європи

У Львові до Євро-2012 з'являться лицарські прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: