Азаров оголосив п'ятирічку любові, щоб підвищити народжуваність

Уряд виклав своє бачення того, як поліпшити демографічну ситуацію в Україні, та назвав останні 5 років часом злості та ненависті.

Уряд зробить все, щоб демографічна ситуація в Україні поліпшувалася, причому протягом найближчих п'яти років. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції в п'ятницю.

"Ми постараємося... створити атмосферу любові, довіри, щоб громадяни України відійшли від цієї п'ятирічки злості, ненависті, взаємних претензій, а перейшли до п'ятирічки доброзичливості, любові, надії, впевненості в майбутньому", - сказав глава уряду.

"Тоді, повірте мені, і з демографічною ситуацією все буде нормально. А вже про іпотеку ми що-небудь придумаємо, про всякі там стимули для підвищення народжуваності теж придумаємо", - зазначив він.

У свою чергу віце-прем'єр Борис Колесніков наголосив: "Для поліпшення демографічної ситуації каральні заходи не потрібні. Потрібні зовсім інші, якраз конструктивні. Я не буду тут називати". За його словами, "президент поставив досить амбітне завдання - від 250 до 500 нових або модернізованих садків кожного року".

"З Мінфіном ми опрацьовуємо модель, за якою податок на землю для дитячих садів - 0. Податок на прибуток для дитячих садів - 0. Можливо, ми будемо готові до компенсації процентних ставок для тих, хто хоче збудувати приватний дитячий садок", - заявив Колесніков .

За його словами, також опрацьовується модель, "при якій житло, площею до 100 квадратних метрів, ціною до 10 тисяч гривень за метр...сім'я, де двоє неповнолітніх дітей, зможе купити по іпотеці, де держава заплатить відсотки за кредитом".

Нагадаємо, у п'ятницю, 3 вересня, Микола Азаров представив новий проект Податкового кодексу, який буде винесено на розгляд Верховної ради. Прем'єр, зокрема, відзначив, що документ передбачає встановлення найнижчих у Європі податкових ставок і скорочення кількості податків.

Серед основних положень кодексу - введення диференційованого оподаткування доходів фізичних осіб, податок на депозити та на нерухомість.

Читайте також:

Азаров презентував Податковий кодекс "з найнижчими податками в Європі"

Януковичу запропонували ввести податок на бездітність

У найближчі роки народжуваність в Україні знизиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: