Азаров "оголосив в розшук" Черновецького

Азаров висловив упевненість, що кияни скучили за Черновецьким, і дуже хочуть його бачити. І просять якомога швидше приступити до роботи.

Прем’єр-міністр Микола Азаров попросив голову КМДА Олександра Попова якнайшвидше знайти мера Леоніда Черновецького і повідомити йому, що кияни за ним скучили.

"Олександре Павловичу, він у відпустці у нас? А хтось страждає від його відсутності? Я вам ставлю питання", - сказав Азаров, звертаючись до Попова та журналістів.

На це запитання прем’єр-міністра журналіст одного із ЗМІ пояснив, що до них у редакцію звертаються кияни, які запитують де Черновецький і що з ним.

"Кияни мріють, щоб він повернувся? Мріють, так? Я повідомлю обов’язково. Знайдіть мера, повідомте, що кияни скучили за ним, і дуже хочуть його бачити. І просять якомога швидше приступити до роботи", - сказав Азаров, звертаючись до Попова.

Зазначимо, востаннє про Черновецького було чути на Новий рік. Повідомлялося. що під Новий рік він приїхав до столиці з-за кордону, щоб відзначити свято у своєму улюбленому ресторані на Печерську разом з родиною.

Читайте також:

Попов не зізнається де Черновецький, але спілкується з ним

На охорону Черновецького і Попова витратять понад 5 млн гривень

Чиновника Черновецького звільнили із СІЗО

ВідеоАзаров "оголосив в розшук" Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: