Азаров: опозиція просить МВФ розірвати кредитну угоду з Україною

Микола Азаров звинуватив опозиціонерів у тому, що вони "нишком бігають до МВФ" і просять розірвати кредитну угоду з Україною.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що представники опозиції просять Міжнародний валютний фонд розірвати кредитну угоду з Україною.

Про це він заявив в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Нишком бігають (представники опозиції – ред.) в МВФ і скаржаться на нас. Ось уряд, розумієте, не підняв тарифи так, як ви хотіли, так розірвіть з ними угоду. Вони не афішують цього, але ми про це знаємо", - сказав Азаров.

При цьому він зазначив, що опозиція намагається поставити уряд в складне становище, проте їй не вдасться цього зробити.

"Вони не хочуть, щоб надходили кредити в Україну, щоб уряд потрапив у дуже скрутне становище. Але він не потрапить. Становище України стабільне", - заявив Азаров.

Нагадаємо, нова програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму 15,15 млрд дол. Термін дії програми становить 2,5 роки. Кошти залучаються під ставку 3,5% річних.

Відразу після схвалення програми співпраці Україна одержала перший транш кредиту МВФ у розмірі 1,89 млрд дол.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду на засіданні 22 грудня 2010 року прийняла рішення про виділення Україні другого траншу кредиту stand-by в обсязі 1 млрд SDR, що становить 1,5 млрд дол.

Читайте також:

МВФ висунув Україні чотири вимоги

МВФ нагадав Україні про обіцянки – пенсійну реформу та ціни на газ

В уряді винайшли спосіб погасити борги перед МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: