Азаров особисто координуватиме співпрацю уряду з ЄС

Україна зацікавлена інтенсифікувати переговори щодо зони вільної торгівлі з ЄС.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров особисто координуватиме і спрямовуватиме співпрацю Кабінету міністрів України з Європейським Союзом.

Як повідомили у Управлінні у зв`язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ, про це прем’єр заявив під час зустрічі з главою представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою.

"Враховуючи виняткову важливість процесу євроінтеграції для нашої країни, координувати і спрямовувати переговорний процес українського уряду з ЄС буду я особисто. Ми забезпечимо, щоб цей процес був щирим, відповідальним і не допустимо фрагментарності. Будемо рухатися крок за кроком, детально відпрацьовуючи кожну угоду", - підкреслив Азаров.

В цьому процесі, на переконання прем’єр-міністра, уряд збереже всі попередні позитивні напрацювання і, безумовно, виконуватиме взяті зобов’язання належним чином, у відповідності із законом.

Глава уряду зазначив, що Україна зацікавлена інтенсифікувати переговори щодо зони вільної торгівлі з ЄС, оскільки наша мета – подальша лібералізація зовнішньої торгівлі та посилення конкурентоспроможності через модернізацію економіки та реформи.

Нагадаємо, Азаров вважає, що Україна повинна залучити в ЄС мінімум 15-20 мільярдів доларів кредитів на реалізацію інфраструктурних проектів.

Про це він заявив на зустрічі з Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою.

"Наш уряд буде витрачати кредити не на проїдання, покриття дефіциту, а на розвиток", - сказав Азаров.

"Ми сповідуємо ліберальні економічні цінності, а отже свідомі того, що відкрита ринкова економіка України має бути конкурентоспроможною", - підкреслив він.

Читайте також:

Азаров попросив ЄС про кредит у 20 мільярдів доларів

Україна візьме в борг 850 млн доларів, щоб залатати дірки в бюджеті

Янукович вимагає міжнародної перевірки того, як Тимошенко витрачала кредити

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: