Азаров особисто зробив чоловіка Ульянченко заступником Табачника

Азаров сам вирішив призначити Івченка заступником міністра освіти і науки. Табачник запевнив, що судитиме про Івченка виключно за результатами його роботи.

Чоловік Віри Івченко Віктор Івченко став заступником Табачника на особисте прохання прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Про це повідомив сам міністр освіти Дмитро Табачник.

"Віктор Івченко багато років займався державною програмою створення інноваційного середовища. Був секретарем Національної інноваційної комісії при президентові, тісно співпрацював з Національною академією наук. Прем’єр Микола Азаров, вивчивши відповідні документи, запропонував Міністерству освіти та науки використовувати досвід Івченка зі створення інноваційного середовища в університетах і наукових установах. Як ви розумієте, пропозиція прем’єра - це щось більше, ніж просто пропозиція. З політичної ж точки зору дане призначення якомога краще свідчить про ступінь моєї об’єктивності. Я не поділяю людей на основі їх споріднених зв’язків і політичних поглядів", - сказав Табачник.

Дмитро Табачник запевнив, що судитиме про Віктора Івченка він виключно за результатами його роботи.

" Я одразу сказав панові Івченку: давайте пробувати працювати разом. Якщо не вийде, не вдасться досягти потрібних результатів, то ми з вами розлучаємося. Поки ж можу сказати лише одне: Віктор Івченко запропонував дуже привабливий і цікавий набір ідей. Серед усіх, з ким мені довелося розмовляти на інноваційну тему, він один із кращих фахівців", - вважає міністр.

Нагадаємо, Кабмін 18 березня призначив Віктора Івченка заступником міністра освіти та науки Дмитра Табачника. Івченко є чоловіком екс-глави секретаріату президента Ющенка Віри Ульянченко.

Читайте також:

Заступником Табачника став чоловік Ульянченко

БЮТ визнав, що не має шансів звільнити Табачника

Через призначення Табачника звільнився вже другий заступник міністра освіти

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: