Азаров отримав прочухана від Януковича через реформи

Президенту не сподобались темпи реформування медичної сфери - "крок вперед, два назад"

Президент Віктор Янукович розкритикував главу уряду Миколу Азарова через незадовільну роботу Міністерства охорони здоров’я з реформування вітчизняної медицини.

"У нас вже пройшов час адаптації міністра, Микола Янович, я не бачу результатів. Відверто вам кажу, я вам робив зауваження і хочу ще раз сказати: мене не задовольняє та ситуація, яку зараз ми спостерігаємо в Міністерстві охорони здоров’я, і не тільки мене", - звернувся він до прем’єра на засіданні комітету з економічних реформ.

Президент зауважив, що до реформи в сфері охорони здоров’я необхідно підходити обережно і не допускати перегинів та авралів. "Але обережно - не означає тупцювати на місці чи, гірше того, рухатись: крок вперед, два назад", - зазначив він.

За словами Януковича, він досі не бачить у керівництва Мінздоров’я чіткого і цілісного розуміння реформування, досі не сформовано законодавчу базу для проведення реформ у медичній сфері.

Янукович зауважив, що лише після втручання заступника глави адміністрації президента Ірини Акімової законопроект про зміни до основ законодавства про охорону здоров’я та про експеримент в пілотних регіонах був внесений на розгляд уряду.

Янукович закликав Азарова не зволікати з розглядом цих проектів на засіданні уряду і до 18 травня внести їх до парламенту. Також президент розкритикував діяльність Мінздоров’я в інших напрямках, що стосуються проведення реформ.

Читайте також:

Янукович про початок свого президентства: ми йшли в 2010 рік з голим задом

Янукович побажав українцям оптимізму

Азаров накричав на Балогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: