Азаров отримав прочухана від Януковича через реформи

Президенту не сподобались темпи реформування медичної сфери - "крок вперед, два назад"

Президент Віктор Янукович розкритикував главу уряду Миколу Азарова через незадовільну роботу Міністерства охорони здоров’я з реформування вітчизняної медицини.

"У нас вже пройшов час адаптації міністра, Микола Янович, я не бачу результатів. Відверто вам кажу, я вам робив зауваження і хочу ще раз сказати: мене не задовольняє та ситуація, яку зараз ми спостерігаємо в Міністерстві охорони здоров’я, і не тільки мене", - звернувся він до прем’єра на засіданні комітету з економічних реформ.

Президент зауважив, що до реформи в сфері охорони здоров’я необхідно підходити обережно і не допускати перегинів та авралів. "Але обережно - не означає тупцювати на місці чи, гірше того, рухатись: крок вперед, два назад", - зазначив він.

За словами Януковича, він досі не бачить у керівництва Мінздоров’я чіткого і цілісного розуміння реформування, досі не сформовано законодавчу базу для проведення реформ у медичній сфері.

Янукович зауважив, що лише після втручання заступника глави адміністрації президента Ірини Акімової законопроект про зміни до основ законодавства про охорону здоров’я та про експеримент в пілотних регіонах був внесений на розгляд уряду.

Янукович закликав Азарова не зволікати з розглядом цих проектів на засіданні уряду і до 18 травня внести їх до парламенту. Також президент розкритикував діяльність Мінздоров’я в інших напрямках, що стосуються проведення реформ.

Читайте також:

Янукович про початок свого президентства: ми йшли в 2010 рік з голим задом

Янукович побажав українцям оптимізму

Азаров накричав на Балогу

ВідеоАзаров отримав прочухана від Януковича через реформи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: