Азаров поцупив у негра півпляшки віскі

За розповідями земляків глави уряду, в молодості Азаров жив в одній кімнаті з темношкірим студентом.

У студентські роки Микола Азаров поцупив півпляшки віскі в темношкірого студента, з яким жив у гуртожитку. Про це виданню "Сегодня" розповів старий приятель і земляк Азарова Ігор Поляков.

Кореспондент видання відвідав "малу батьківщину" Азарова – російське місто Калугу. За словами земляка глави українського уряду, Микола жив в одній кімнаті з темношкірим студентом. Парубок кожен вечір діставав з шафи пляшку віскі, наливав у.. кришку, випивав, і ставив пляшку знову в шафу. Миколу такий "стиль питва" трохи дратував. Але одного разу до Миколи Яновича прийшов друг, і вони випили спочатку "своє", а потім взялися і за віскі сусіда. Втім, його тоді було вже небагато в пляшці. Напій студентові Азарову не сподобався.

Додамо, що ніякого конфлікту з любителем "малих доз" не було - він з розумінням віднісся до свавілля сусіда, зазначає "Сегодня".

Цього року Микола Азаров приїжджав в рідну школу №5 у Калузі. Зустрічала почесного гостя хлібом-сіллю десятикласниця Настя Дорофєєва: "Він мені здався таким відкритим, веселю людиною, щось таке в погляді його було".

Главі уряду передали записки і побажання від інших дітей, і серед них було: "Хороших помічників на цьому важкому посту" і "Бажаємо стати прем'єр-міністром Росії". А під час екскурсії по школі стався конфуз. У холі школи до її ювілею повісили стенд, присвячений Азарову. Але прем'єр подивився на фото і сказав: "Це не я". Виявляється, в школі в інші роки вчився інший Микола Азаров, і вчителі переплутали знімки.

Мама Азарова - Катерина Павлівна Кваснікова - і досі живе в Калузі. За її здоров'ям на прохання Азарова наглядає заступник головного лікаря місцевої лікарні Олег Смирнов. І за словами доктора, спілкування вже переросло "службові" рамки - вони стали хорошими товаришами, лікар часто буває вдома у його родині, знає про деякі звички прем'єра.

"Я відпочивав разом з Азаровим на Чорному морі, і навіть ходив з ним до сауни. У Миколи в Криму є травник, який готує йому спеціальні збори для парилки. А напарившись, Азаров любить пірнути прямо в море і чимдалі заплисти. До речі, коли Азаров від'їжджає з Калуги до Києва, то везе з собою кошик яблук, зібраних на дачі його мамою. Я якось привіз йому в подарунок пляшку нашої калузької горілки, але Микола, хоча і спробував її, зізнався: "Більше люблю віскі", - розповів доктор.

Читайте також:

Азаров виявився наполовину естонцем

Сумська міськрада проголосувала за відставку Азарова

Азаров звільнив чиновника, який купив "Лексус" на бюджетні гроші

Азаров про мітинги підприємців: у країні є демократія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: