Азаров поділився своєю методикою вивчення української мови

Прем'єр-міністр розповів, що відмовився від послуг викладача української мови після того, як той поставив йому вимову, і тепер читає документи українською і спілкується з колегами.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що вивчає українську мову при роботі з документами державною мовою і спілкуючись з колегами, які розмовляють українською.

"Уявіть собі, якщо я щодня половину робочого часу витрачаю на читання документів українською мовою. Другу половину робочого часу я слухаю українську мову на нарадах, зустрічах. Тобто я цілий день живу в цій атмосфері", - сказав Азаров.

При цьому він зазначив, що раніше займався з викладачем, проте з часом відмовився від його послуг.

"Ну, я працював з викладачем, витрачав на це час, він мені поставив вимову тощо. Я вважаю, що при моєму рівні зайнятості час ще й на викладача витрачати буде неправильно", - сказав Азаров.

Крім того, він повідомив, що, зазвичай, робочий день прем'єр-міністра триває з восьмої ранку до восьми вечора, іноді трохи менше, іноді трохи більше.

Прем'єр також розповів, що займається плаванням – півтори години – годину вдень, а на сон залишається близько шести годин.

Раніше Азаров заявляв, що рівень володіння українською мовою не впливає на його репутацію. "А як це (володіння українською мовою) впливає на ефективність моєї діяльності як прем'єр-міністра? Моя репутація - це результати фінансово-економічної діяльності країни, результати роботи промисловості, проведені реформи - ось моя репутація", - сказав прем'єр.

Читайте також:

Азаров закликав українців вивчати китайську мову

Азаров не розуміє, навіщо вчить українську

Азаров вважає, що його знання мови репутацію не псує

Азаров пообіцяв вчити українську мову разом з Могильовим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: