Азаров похвалив Добкіна за вичищений Харків

Прем'єр-міністр Микола Азаров зазначив, що уряд всебічно підтримуватиме таких "ініціативних, успішних господарів" як Михайло Добкін, який навів "порядок" у Харкові.

Прем'єр-міністр Микола Азаров відзначив чистоту і порядок на вулицях Харкова та похвалив губернатора області Михайла Добкіна.

"Ви знаєте, я досить пряма людина. Я висловив меру Одеси всі ті враження, які у мене виникли, коли я проїжджав по місту Одеса, або виходив з машини і бачив місто. Прямо протилежне я сказав вашому губернатору, Михайлу Марковичу (Добкіну)" , - сказав Азаров журналістам у суботу в Харкові.

Він зазначив, що скрізь, де він був у Харкові, "є порядок, і видно прогрес поліпшення (стану) міста".

"Там, де є господар, який вболіває за своє місто, покращення будуть обов'язково, не зважаючи ні на які складнощі", - наголосив Азаров.

Прем'єр також зазначив, що уряд всебічно підтримуватиме таких "ініціативних, успішних господарів у місцевій владі і зрештою добиватиметься, щоб такими були всі".

Як відомо, 23 вересня, перебуваючи в Одесі, Азаров розкритикував мера Едуарда Гурвіца за поганий стан міста.

"Таке відчуття, що я на 50 років назад повернувся (...), такий стан Одеси зараз", - сказав Азаров. Гурвіц спробував заперечити прем'єру, проте Азаров зажадав від нього мовчання. "Помовч і заспокойся", - сказав голова уряду.

Читайте також:

Азаров пожалівся, що в Україні замало корів

В Одесі перед приїздом Азарова помили вулиці

Українці зарахували Добкіна до числа найулюбленіших губернаторів

Азаров і Коморовський вшанували у Харкові пам'ять жертв Катинської трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: