Азаров поклав на автомобілістів відповідальність за імідж України на Євро-2012

У день автомобіліста президент побажав автомобілістам і працівникам дорожнього господарства здоров'я і успіхів, а прем'єр - поклав відповідальність за імідж країни.

Президент України Віктор Янукович і прем'єр-міністр Микола Азаров привітали працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства з професійним святом.

У своєму привітанні президент зазначив, що розбудова транспортних мереж України, забезпечення належного стану магістралей та підвищення якості пасажирських і вантажних перевезень є пріоритетними напрямами розвитку однієї із найважливіших галузей національної економіки.

Він побажав автомобілістам і працівникам дорожнього господарства міцного здоров'я, родинного благополуччя та успіхів.

Азаров також побажав автомобілістам міцного здоров'я, щастя, добробуту, оптимізму, нових звершень та плідної праці на благо України.

Але водночас наголосив, що від злагодженої роботи автомобілістів значною мірою залежить як зростання економічного потенціалу держави, так і успішна інтеграція України до європейської спільноти.

Оскільки в усьому світі саме рівень розвитку автотранспортної галузі та дорожньої інфраструктури є однією з визначальних складових у процесі поглиблення взаємовигідних партнерських відносин з іншими державами.

"Окремим важливим завданням є підготовка до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, і саме від вас залежатиме, яким буде перше враження від нашої держави у всіх, хто завітає до України та скористається послугами автомобільного транспорту", - наголосив прем'єр, звертаючись до працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: