Азаров поклявся ніколи не скасовувати пільги чорнобильцям

"Ніколи заради своєї політичної вигоди не можна брехати та обманювати простих людей. Ніколи уряд не піде і не ініціює скасування цих пільг", - сказав Азаров.

Прем'єр-міністр Микола Азаров виключає скасування пільг чорнобильцям після прийняття закону про виконання державою рішень судів. Про це Азаров заявив на брифінгу 26 квітня.

"Насамперед, ніколи не треба обманювати людей. Ніколи заради своєї політичної вигоди не можна брехати та обманювати простих людей. Це найголовніше. Не гнатися ні за рейтингами, ні за іміджами. Ніколи уряд не піде і не ініціює скасування цих пільг", - сказав Азаров.

У той же час він підкреслив відсутність можливості на 100% оплачувати ці пільги. "Ми зараз робимо все можливе для того, щоб усе що треба, віддати на цю благородну справу. Усе що можна", - сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів подав до парламенту законопроект, що передбачає нову процедуру виконання рішень національних судів, відповідальність за виконання яких несе держава.

Проект закону "Про гарантії держави щодо виконання рішень суду" передбачає усунення проблеми невиконання рішень суду і вводить механізм погашення заборгованості за рішеннями, відповідальність за виконання яких несе держава, і які накопичилися станом на 1 січня 2012 року.

Крім того, цим законопроектом передбачається надання уряду права самостійно визначати розміри і механізми виділення соціальної допомоги.

Зазначимо також, що в розробленому урядом Миколи Азарова держбюджеті на 2011 рік витрати на пільги чорнобильцям урізані в 10 разів.

Читайте також:

На пільги чорнобильцям у цьому році виділили в 10 разів менше, ніж передбачалося

Безкоштовними місцями на цвинтарі "порадувала" Полтава чорнобильців

Японія шукає чорнобильських ліквідаторів для порятунку "Фукусіми"

Уряд заборгував чорнобильцям півтора мільярда гривень

ВідеоАзаров поклявся ніколи не скасовувати пільги чорнобильцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: