Азаров поклявся розумно витрачати чорнобильські мільйони

Український прем’єр заявив, що зібрані кошти дозволили зрушити з місця проект будівництва "Укриття", а також пообіцяв кожен зібраний цент витрачати ефективно.

Українська влада зобов'язалаcя чесно та ефективно використати кошти, зібрані на чорнобильські проекти. Про це заявив прем'єр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

За його словами, 550 мільйонів євро, зібраних від країн-донорів, дозволили "зрушити з місця проект будівництва нового безпечного "Укриття".

"Я запевнив донорів, що кожен цент, вкладений у перетворення об'єкту "Укриття" на екологічно безпечну систему, буде використаний ефективно і прозоро. Це справа честі для нашого уряду", - сказав Азаров.

Також прем'єр висловив задоволення з приводу того, як консолідувалися європейські держави навколо української проблеми.

"Я сказав, що не настільки важлива сума донорської допомоги, як солідарність країн і наочна демонстрація об'єднання зусиль для вирішення глобальних проблем", - заявив він.

За словами Азарова, Європа подала Україні "знаковий сигнал".

"Така солідарність не лише символічне вшанування людей, які втратили життя та здоров'я під час ліквідації Чорнобильської аварії, але й чітко висловлена готовність спільно протистояти новим глобальним випробуванням", - сказав він.

Нагадаємо, 19 квітня Україна зібрала на реалізацію чорнобильських проектів 550 мільйонів євро.

Як відомо, на завершення проекту "Укриття" на Чорнобильській АЕС Україні не вистачало близько 740 мільйонів євро. В цілому на реалізацію об'єкту "Укриття" потрібно близько 1,6 мільярдів євро.

Читайте також:

Україна витратила на ліквідацію аварії на ЧАЕС 12 мільярдів доларів

Охороні Чорнобильської атомної станції три місяці не виплачують зарплату

Закордонні компанії бояться страхувати Чорнобильську АЕС

ВідеоАзаров поклявся розумно витрачати чорнобильські мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: