Азаров поклявся, що "гречаного" колапсу більше ніколи не буде

Прем'єр запевнив, що ситуація з гречкою більше ніколи не повториться. Також він пообіцяв забезпечити українців борошном.

Колапсу з гречкою в Україні більше ніколи не буде. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, коментуючи зникнення з полиць деяких продуктів.

"Такої ситуації з гречкою, як є зараз, більше не буде. Ніколи. А цю ми переживемо", - додав він.

Разом з тим, оцінюючи ситуацію, що склалася на зерновому ринку в цілому Азаров підкреслив:

"Рішення про введення квот на експорт зерна було абсолютно правильним, це дозволило нам зробити запаси і до Аграрного фонду і до Держрезерву, чого раніше не було. Чи будемо ми скасовувати квоти? Подивимося, як буде розвиватися ситуація на ринку зерна", - пояснив Азаров.

Він також заспокоїв українців у ситуації з борошном.

"Я кажу: якщо є потреба - беріть борошно мішками, тільки робити цього не треба - вона у вас пропаде. Я дав установку забезпечувати торгові мережі борошном в необмеженій кількості. Я наголошую: в необмеженій. А такої ситуації з гречкою, повторюю, більше не буде ніколи", - наголосив прем'єр.

Крім того, за його словами, уряд пишається тим, що за рік вдалося збільшити власне виробництво свинини на 25%, сала - на 20, масла на 30%.

"Це дозволило зменшити імпорт цих продуктів. Через кілька років нічого з таких продуктів ми завозити в Україну не будемо - все будемо робити у себе", - додав Азаров.

Як повідомлялося раніше, згідно з прогнозами, слідом за дефіцитом гречки в Україні може наступити дефіцит хліба. Фермери вже зараз скаржаться на те, що ціни утримуються тільки завдяки жорсткому регулюванню.

Читайте також:

В уряді скуштували китайську гречку: їсти можна

Уряд не побачив дефіциту в Україні - у Росії гречка взагалі по 60 гривень

Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

ВідеоАзаров поклявся, що "гречаного" колапсу більше ніколи не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: