Азаров пообіцяв налагодити життя в Україні через 10 років

За словами прем’єра, альтернативи кардинальному оновленню всіх сфер життєдіяльності держави немає.

За 10 років Україна має стабілізувати ситуацію, подолати кризу, здійснити структурні реформи, модернізувати економіку, наблизитись до європейських стандартів життя. Про це під час урочистого засідання Верховної ради з нагоди 20-річчя декларації про суверенітет України заявив прем’єр-міністр Микола Азаров.

"На новому історичному витку ми повинні здійснити практично все те, що визначали для держави творці декларації про державний суверенітет України. Переконаний, що нам разом стане на це сили", - наголосив Азаров.

Прем'єр стверджує, що вибір народу на користь чинної влади і її дії з подолання криз співпадають із положеннями декларації про суверенітет України.

Азаров зазначив, що положення декларації про виключне право народу розпоряджатися національним багатством, а парламенту - виступати від його імені, принципи розподілу влади, прагнення до безблоковості й без'ядерності тощо - досі актуальні.

Втім, він визнав, що "сьогодні Україна стоїть перед великим історичним викликом". "Ми визначилися, що старий потенціал, отриманий нами у спадок, вичерпався. Світова криза прискорила розуміння того, що альтернативи кардинальному оновленню всіх сфер життєдіяльності держави немає", - сказав Азаров.

Нагадаємо, 16 липня в Україні відзначають 20-річчя прийняття декларації про державний суверенітет. Цей документ став підставою для проголошення Україною незалежності 24 серпня 1991 року і прийняття Конституції в 1996 році.

Документ, що складається з 10 пунктів, визнавав право на самовизначення "української нації", а також визначав внутрішню і зовнішню політику УРСР.

Читайте також:

На честь річниці суверенітету України депутати заспівали пісню про москаля

Україна святкує 20-річчя суверенітету

Головною загрозою суверенітету України визнано її владу

ВідеоАзаров пообіцяв налагодити життя в Україні через 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: