Азаров пообіцяв Путіну накрити стіл після газових переговорів

Азаров пояснив, що він та Путін неприхильники прийомів, але пообіцяв накрити стіл після перегляду газових контрактів.

Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв голові уряду Росії Володимиру Путіну накрити стіл після перегляду газових контрактів.

Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Говорячи про причини відмови прем'єр-міністрів двох держав брати участь у прийомі, влаштованому на честь Путіна, Азаров сказав, що вони "не прихильники такого способу проводити час", і вирішили не йти на прийом, а попрацювати.

Разом з тим, Азаров пообіцяв влаштувати банкет після перегляду газових контрактів. "Я тоді накрию стіл - це 100%!" - сказав він.

Як повідомили джерела в уряді, Україна і Росія домовилися до 1 липня 2011 року підготувати узгоджений проект нової міжурядової угоди про співробітництво в газовій галузі.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров сказав, що якщо Росія не перегляне укладену в 2009 році угоду, то Київ буде шукати "інші механізми" зміни договору і не буде слідувати положенням всі 10 років.

В Україні сподівалися на перегляд газових умов під час візиту Володимира Путіна. Проте пізніше прем'єри України і Росії відмовилися коментувати хід україно-російських газових переговорів.

Читайте також:

Азаров не помітив синців на Путіні

Україна і Росія готують новий газовий договір

Азаров: створення "газового" СП гальмує Росія

Наступного року російський газ для українців подешевшає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: