Азаров пообіцяв, що у 2012 році паперових бюлетенів не буде

Прем'єр вважає, що за два роки Україна зможе перейти на електрону систему голосування і позбутися довгих паперових бюлетенів, у яких плутаються виборці.

Вже в 2012 році в Україні на виборах можна буде відмовитися від голосування бюлетенями і перейти на електронну систему.

Так вважає прем'єр-міністр Микола Азаров. Він підкреслив, що в країні необхідно суттєво вдосконалити систему голосування.

"Ці вибори повинні нашим законодавцям сказати, що необхідно вдосконалювати виборчий закон. Не повинно бути метрових бюлетенів, не повинно бути величезної кількості бюлетенів, тому що це створює черги, це ускладнює підрахунок голосів", - сказав Азаров.

"Чисто технічно необхідно вносити в майбутньому такі зміни, які дозволять, можливо, переходити на електронну форму голосування. Ми технічно до цього готові. Треба буде фінансово (сприяти переходу – ред.), я думаю, забезпечимо. Коли у нас наступні вибори будуть, роки через два? Отже ми, я думаю, за два роки зможемо підготувати свої дільниці й організувати електронну систему голосування", - сказав прем'єр.

Він підкреслив, що електронна система голосування заощадить час на підрахунок голосів і гроші, які витрачаються зараз на папір для друкування бюлетенів, а також істотно полегшить роботу виборчих комісій.

Крім того, прем'єр не виключив, на той час скоротиться кількість кандидатів у депутати місцевих рад. "Хіба це нормально, коли претендують по 50-60 осіб на одне місце. Це вже надмірно, напевно, не так багато все-таки дійсно гідних людей, щоб претендувати на якісь посади", - сказав Азаров.

Раніше Азаров зазначив, що наразі місцеві вибори проходять без будь-яких суттєвих ускладнень та зауважень.

Він також зауважив, що в уряді та МЗС працюють відповідні спеціалісти, які готові відреагувати "на всі можливі сигнали".

Все про місцеві вибори читайте тут

Читайте також:

Кампанія з виборів до Ради може стартувати вже у листопаді

На виборчих дільницях українці матюкаються і рвуть бюлетені

На Донбасі дозволили голосувати психічнохворим

Азаров: вибори проходять без порушень

Циганам дозволили заходити до кабінки для голосування всією сім'єю

ВідеоАзаров пообіцяв, що у 2012 році паперових бюлетенів не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: