Азаров пообіцяв, що українці житимуть в 1,5 рази краще

Спілкуючись з блогерами, Микола Азаров згадав про своє дитяче розчарування і пояснив, чому не любить робити прогнози.

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний, що через п'ять років українці житимуть "десь в 1,5 рази краще, ніж живуть зараз".

Свою думку він висловив під час спілкування з користувачами Facebook, відповідаючи на запитання, якою він бачить Україну через 5-10 років.

"У 10 років мені попалася дуже гарна книга, яким буде Радянський Союз в 1961 році. На обкладинці цієї книги були намальовані суперсучасні будинки, літаки, ракети. Я думав, що все це через 4 роки збудеться. Минуло 4 роки, книжка у мене лежала на столі, а я не знайшов у своєму рідному місті жодних особливих змін. Книга так і залишилася мрією. З того часу я дуже обережно ставлюся до прогнозів", - розповів Азаров, цитує "Сегодня".

"Але якщо говорити серйозно, то через 5 років ми повинні жити десь в 1,5 рази краще, ніж живемо зараз, якщо будемо збільшувати свій ВВП приблизно на 10% на рік. В 1,5 рази краще - це означає, що кожна сім'я зможе приблизно в 1,5 рази більше купувати товарів, продуктів, послуг", - пояснив прем'єр.

По закінченню спілкування Азаров визнав, що подібні зустрічі з блогерами "потрібні і важливі".

"Спілкування вийшло цікавим і пізнавальним", - поділився враженнями прем'єр.

Водночас нещодавно повідомлялося, що сторінкою Азарова у Facebook цікавляться лише боти. Було помічено, що його сторінка заповнена здебільшого повідомленнями від штучно створених профайлів.

Читайте також:

У Азарова поцікавилися, чому він сидить на Facebook у робочий час

Азаровим у Facebook цікавляться тільки боти

Азаров попросив критикувати його на Facebook

Хакери пообіцяли знищити Facebook 5 листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: