Азаров пообіцяв українцям складний рік

Прем'єр-міністр, який перед Новим роком заявляв, що 2011-й рік буде хорошим, передумав. Тепер каже, що це буде складний рік.

У цілому 2011 рік буде доволі складним. Про це в середу, відкриваючи засідання уряду, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"У цілому 2011 рік буде доволі складним, враховуючи завдання, які ставляться перед країною, а також непевну ситуацію на світових ринках", – Азаров.

Він також зазначив, що складним буде й бюджет країни. "Нові податкові правила та високі соціальні зобов'язання потребують злагодженої та ефективної роботи. Тому Міністерству фінансів, Державній податковій адміністрації та Митній службі, а також місцевим органам влади необхідно сконцентрувати зусилля на наповненні бюджетів усіх рівнів", – наголосив прем'єр.

За його словами, також необхідно прискорити затвердження порядків використання бюджетних коштів.

"Ця робота повинна бути завершена протягом поточного місяця. Тільки так ми зможемо забезпечити ритмічне та автоматичне фінансування видатків державного бюджету. Це особиста відповідальність міністра фінансів Федора Ярошенка та всіх головних розпорядників бюджетних коштів", – резюмував Азаров.

Нагадаємо напередодні Нового року голова уряду гарантував українцям, що наступний рік буде економічно і фінансово кращим.

"Те, що зросте зарплата, зростуть пенсії, виросте рівень соціального захисту наших людей - це однозначно, можна говорити твердо і переконано. Безумовно, економіка виросте", - пообіцяв він.

Читайте також:

Янукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

Уряд запевняє, що непопулярні реформи невдовзі закінчаться

Інфляція у 2010 році виявилась трохи більшою, ніж заявляв Азаров

ВідеоАзаров пообіцяв українцям складний рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: