Азаров пообіцяв відродити вуглепром

Прем'єр привітав шахтарів з професійним святом та пообіцяв їм докласти максимум зусиль для відновлення вугільної промисловості в України.

Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв докласти всіх зусиль для відродження вугільної промисловості в Україні.

Про він заявив у привітанні із Днем шахтаря.

"Переконаний, що багаті шахтарські традиції, досвід, знання й відданість своїй роботі допоможуть вам успішно виконати поставлені завдання. Зі свого боку уряд буде докладати всіх зусиль для відродження вугільної промисловості", - пообіцяв Азаров.

Він нагадав, що шахтарі своєю героїчною працею забезпечують стабільну роботу електроенергетики, металургійного комплексу й інших галузей економіки.

"Держава шанує шахтарів за сумлінну, самовіддану працю й високо цінує їх професійну майстерність, мужність і вірність стаханівським традиціям", - підкреслив Азаров.

Особливо він відзначив досягнення шахтаря Сергія Шемука із шахти "Новодзержинська" (Донецька область), що 9 серпня побив рекорд Олексія Стаханова з видобутку вугілля на 68 тонн, видобувши 170 тонн за зміну.

Крім того, прем'єр висловив надію, що самовідданість Шемука буде підтримано не тільки шахтарями, а й працівниками кожної галузі економіки.

Азаров побажав трудовим колективам підприємств вугільної галузі здоров'я, щастя, благополуччя, сімейного добробуту й згоди.

Раніше президент Віктор Янукович привітав зі святом шахтарів та донеччан, адже професійне свято гірників та День міста в Донецьку відзначається в один день.

"Своєю працею, талантом, невичерпною енергією ви щодня вносите неоціненний вклад у розвиток рідного міста, а разом з тим - у розвиток всієї України. І я вірю, що ви завжди будете справжніми хазяїнами свого міста, своєї країни - мудрими, дбайливими, турботливими й люблячими", - впевнений президент.

Зазначимо, що до професійного свята президент присвоїв трьом шахтарям звання Герой України "за самовіддану шахтарську працю".

Читайте також:

Азаров заспокоїв українців: гречки вистачить усім

Азаров влаштує українцям іспити через 5 років після закінчення вузу

Мінекономіки: Янукович і Азаров мали оголосити дефолт ще в березні

Азаров пообіцяв "відновити економіку" в 2011 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: