Азаров пообіцяв, що більше у російських компаній в Україні проблем не буде

Український прем'єр візьметься за вирішення проблем російських компаній в Україні - "щоб справедливість взяла вгору".

Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що український уряд проаналізує проблеми російських компаній в Україні і зробить все можливе, щоб вирішити суперечливі моменти.

"Ми докладно обговорювали сьогодні це питання, Микола Янович (Азаров) знає ці проблеми, і він запевнив нас у тому, що український уряд ще раз проаналізує всі проблемні точки і зробить все, що залежить від уряду, щоб справедливість з усіх цих спірних питань взяла вгору", - сказав російський прем’єр Володимир Путін після зустрічі з Азаровим.

Зі свого боку Азаров сказав, що зміст питання "характеризує той політичний курс, який назавжди пішов з України".

"Не буде більше такого політичного курсу, за якого можливі недружні дії української влади щодо російських компаній. Просто не буде такого більше", - заявив Азаров.

Як повідомлялося, на цій зустрічі прем'єр-міністри України та Росії висловилися за відновлення в повному обсязі порушеної співпраці двох держав на економічному та політичному рівнях.

При цьому Азаров запропонував колезі "забути те, що було між країнами протягом останніх п'яти років (президентства Віктора Ющенка - ред.), перегорнути сторінку і почати з чистого аркуша".

Читайте також:

Азаров попросив Путіна забути останні п'ять років

Азаров готовий зробити все, щоб працювати з Москвою

Путін сподівається на взаємовигідну співпрацю з Україною

Держдума РФ: Азаров не переконає Путіна переписати газову угоду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: