Азаров попередив, що губернатори особисто відповідатимуть за отруєння дітей

Микола Азаров розкритикував керівників окремих областей за роботу дитячих закладів відпочинку і попередив, що вони несуть персональну відповідальність.

Прем'єр-міністр Микола Азаров попередив губернаторів, що вони нестимуть особисту відповідальність за кожен випадок харчового отруєння дітей в регіоні.

"Влада на місцях не має права допускати порушення норм харчування дітей, якості продуктів", - сказав Азаров на розширеному засіданні Кабміну за участю керівників областей, присвяченому темі літнього дитячого відпочинку.

"Я хочу дуже серйозно попередити, що персонально губернатор, голова адміністрації і всі, хто в Міністерстві охорони здоров'я відповідає за ці питання, за кожен такий випадок будуть нести персональну відповідальність", - додав прем'єр.

Азаров також висловив незадоволення тим, що низка областей неналежним чином підготували дитячі заклади. Зокрема, лише у 57% санаторіїв умови відпочинку є прийнятними.

"Жоден не готовий у Запорізькій області, і ми сьогодні запитаємо у керівників Запорізької області, чим вони так відрізняються. То щодо овочесховищ відзначились, тепер по дитячих закладах", - зауважив Азаров.

Він також зазначив, що у Закарпатській, Полтавській, Чернівецькій, Чернігівській областях й досі не розпочато роботу щодо оздоровлення дітей приблизно у понад 1 тис. таборів відпочинку.

Азаров наголосив на необхідності проведення державної атестації оздоровчо-рекреаційних закладів.

Читайте також:

Азарова урочисто прийняли в "юні артеківці"

Лікарі відзначають спалах вітрянки в Україні

Масове отруєння у Сумах: у госпіталізованих дітей виявлено стафілокок

Допомога при народженні дітей зросла до 25, 50 і 100 тисяч гривень

ВідеоАзаров попередив, що губернатори особисто відповідатимуть за отруєння дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: